Inne

FAMEMMA JUŻ W TĄ SOBOTĘ! JAK OGLĄDAĆ ZA DARMO?

Gala FAME MMA zbliża się wielkimi krokami, bowiem już w tą sobotę w Łódzkiej ATLAS Arenie w oktagonie spotkają się sławne osoby! Czy zaprezentują nam wysoki poziom sportowy?

Isamu, Marta Linkiewicz i 16 innych zawodników zobaczymy w łódzkiej Atlas Arenie. 30 marca przejdzie do historii Federacji – największe gwiazdy internetu spotkają się w klatce, czy kilka miesięcy przygotowań wystarczy, aby pokanać swojego przeciwnika?

FAME MMA 3 to pojedynki osób sławnych w świecie internetu, dzięki czemu całe wydarzenie ma ogromne zasięgi, gdyż ogląda ją głównie młodzież. Łącznie w oktagonie zobaczymy 16 zawodników, a wśród nich jest m.in Szymon Isamu Kasprzyk, czy też Monika Esmeralda Godlewska. Wiele walk jest bardzo kontrowersyjnych, a zawodnicy nieprzewidywalni – tylko nieliczni mieli już okazje zawalczyć i zdobyć doświadczenie w sztukach walki. Dla wielu to przedewszystkim wyzwanie, aby odpowiednio się przygotować i sumiennie trenować.

Podczas dwóch konferencji prasowych padło wiele mocnych słów ze strony zawodników i zawodniczek, dzięki czemu federacji udało się pobić rekord oglądalności – w jednym momencie transmisję oglądało ponad 230 tysięcy osób! Konflikt między Linkiewicz a Godlewską zaostrzył się, a same zawodniczki nie zaprzeczył, że „chcą sobie dać po mordach”.

Gdzie można oglądać galę FAME MMA?

Transmisja z gali jest w systemie pay-per-view co oznacza, że aby oglądać galę na żywo w internecie należy zakupić PPV, które kosztuje od 19,99zł. Zakupić PPV możecie klikając w ten link. Aktualnie dostępne metody płatności to: Przelew, BLIK, SMS, paysafecard oraz PayPal.

Jak oglądać galę za darmo?

Dzięki współpracy FAME MMA oraz Gamehag jest możliwość otrzymania licencji do oglądania gali za darmo – wystarczy uzbierać na stronie partnera odpowiednią ilość punktów, a następnie wymienić je na licencję. Zarejestrować się na stronie możecie gamehag, gdy uzbieracie 1999 kamieni dusz, wystarczy przejść do sklepu i otrzymać PPV na FAME MMA 3.

Kto zawalczy na gali?

W oktagonie zmierzą się Filip „Filipek” Marcinek, Patryk „Ryba” Karaś, Dawid „Ambro” Ambroziak, Kasjusz „Don Kasjo” Kasjusz, Krystian „Krycha” Wilczak, Bartek „Ruby” Brzeziński, Łukasz „Boy Flash” Langowski, Marcin „Mnich Terminator” Wójcik, Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka i Kamil Hassan. Nie zabraknie także wielkiej gwiazdy internetu –  Piotra „Bonusa BGC” Witczaka, ulubieniec publiczności zmierzy się z Szymonem „Taxi Złotówą” Wrześniem.

FAME MMA stream

W walce wieczoru zawalczą natomiast Szymon „Isamu” Kasprzyk oraz Daniel „DeeJayPallaside” Pawlak. W Łodzi przyjdzie także bronić tytułu mistrza FAME MMA 2 kategorii półśredniej Dawidowi Malczyńskiemu w pojedynku z Amadeuszem „Ferrari” Rosikiem. Na gali odbędzie się również pierwsza w historii federacji walka kobiet, w której zmierzą się Marta „Linkimaster” Linkiewicz oraz Monika „Esmeralda” Godlewska.

20 letni student Informatyki. Pasjonat esportu i wszelkich eventów. W wolnych chwilach tworzy swój kanał na YouTube oraz realizuje swoje pasje :)

Komentarze

Scroll to top