Biznes

Fame 14 – karta walk. Kto z kim powalczy na kolejnej gali?

Fame 14 zbliża się wielkimi krokami. Gdzie i kiedy odbędzie się kolejna gala tej organizacji? Kto tym razem wejdzie do oktagonu w walce wieczoru? Jak przedstawia się karta walk? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, koniecznie zapoznaj się z tym tekstem. Zapraszamy do lektury!

Gdzie i kiedy odbędzie się Fame 14?

Fame 14 będzie drugą galą w tym roku, organizowaną przez tę federację. Pierwsza odbyła się 26 marca w Arenie Gliwice, a w walce wieczoru zmierzyli się wtedy Sergiusz „Nitro” Górski z Pawłem „Unboxallem” Smektalskim. Pojedynek odbył się na zasadach K-1. Zwycięzcą po trzech rundach okazał się ten Smektalski.

Gala Fame 14 odbędzie się 14 maja w krakowskiej Tauron Arenie. Będzie to pierwsza impreza tego typu organizowana w tym mieście. Do tej pory zawodnicy rywalizowali w: Koszalinie, Poznaniu, Łodzi, Częstochowie, Trójmieście i wspomnianych Gliwicach. 

Tauron Arena to wielofunkcyjny obiekt otwarty w 2014 roku. Jego maksymalna pojemność wynosi 20400 widzów. Oprócz imprez sportowych organizowane są tu koncerty oraz wydarzenia religijne.

Fame 14 – kto wystąpi w walce wieczoru?

Podczas Fame 14 widzowie będą mogli zobaczyć 9 pojedynków. Wśród nich odbędzie się walka o pas mistrzowski oraz dwa starcia kobiet. Do ciekawej rywalizacji dojdzie też podczas walki wieczoru. Kto z kim się w niej zmierzy?

Tym razem jako ostatni do oktagonu wejdą Tomasz „Gimper” Działowy i Mateusz „Tromba” Trąbka. Ten pierwszy to 28-letni youtuber i influencer, znany z tworzenia i prowadzenia programu “Lekko nie będzie”. Dodatkowo jest współwłaścicielem agencji kreatywnej Vidmo.

Jego rywal, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych twórców internetowych w Polsce. Swoją popularność zdobył głównie dzięki przynależności do grupy EKIPA oraz znajomości z youtuberem Frizem. Ma 26 lat i pochodzi z Krakowa. Zarówno dla jednego, jak i drugiego, będzie to debiut w formule MMA. 

Fame 14 – gdzie oglądać transmisję z gali?

Fame 14, podobnie jak wcześniejsze gale, będzie transmitowana w systemie PPV. Dostęp można wykupić na stronie internetowej, po wcześniejszej rejestracji. Cena waha się od 27,99 do 39,99 zł.

Oficjalnym sponsorem organizacji Fame jest Betclic. Z tej okazji każda osoba, która posiada Betclic kod promocyjny, może sprawdzić na stronie tego bukmachera, kto został uznany za faworyta w poszczególnych walkach. Dodatkowo każdy nowo zarejestrowany użytkownik otrzyma od Betclic bonus i zapewni sobie dostęp do innych promocji.

Jak przedstawia się karta walk na Fame 14?

Tak jak wspominaliśmy podczas Fame 14 dojdzie do jednego pojedynku o pas mistrzowski w kategorii półśredniej. Zmierzą się w nim Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka i Krystian „Krycha” Wilczak. Walka ta przewidziana jest jako piąta w kolejności.

Pierwsze do oktagonu wejdą natomiast dwie kobiety: Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk i Katarzyna „Lala Laluna” Alexander. Podczas Fame 14 będziemy świadkami jeszcze jednego pojedynku pań, w którym naprzeciw siebie staną Agata „Fagata” Fąk i Monika „Mona” Kociołek. Będzie to walka w kategorii koguciej.

Ciekawie zapowiada się też starcie Normana „Stormin” Parke’a i Piotra „Szeli” Szeligi. Ich walka odbędzie się w kategorii OPEN – w I rundzie powalczą na zasadach boksu, natomiast w II i III w małych rękawicach w klatce rzymskiej. W tej drugiej formule zmierzą się ze sobą też Robert Karaś i Adam “AJ” Josef.

W pozostałych walkach zobaczymy Dawida Malczyńskiego z Mariuszem “Hejter” Słońskim, Alan “Alanik” Kwieciński z Mateuszem “Muranem” Murańskim i Sergiusz „Nitro” Górski z Marcinem „Xayoo” Majkutem.

Komentarze

Scroll to top