Eventy

Esportway.pl na Good Game!

 

         Planujesz przybycie na Good Game bądź Warsaw Comic Con w kwietniu bieżącego roku? Czytasz często nasze artykuły i Twoim marzeniem jest poznanie osób, które je piszą? Jeśli tak to mamy dobrą informację dla Was! 

         Od 20-22 kwietnia w Nadarzynie odbędą się dwie powyższe imprezy. I w związku z tym coś od nas. Nasza redakcja będzie przez 3 dni obecna na tych targach. Nie wiem jeszcze dokładnie kto będzie obecny, bo trochę czasu zostało do zaplanowanych imprez. Jedyna informacja jaką mogę Wam udzielić to taka, że ja(Karolek-mam taki nick w redakcji) będę w 100% kręcił się po tych dwóch eventach, ponieważ odbędą się w tym samym czasie. Uczestniczę w największych eventach w Polsce, konferencjach prasowych, więc i na tym wydarzeniu się pojawię. 

 

         Jako wielki fan gier zapewne większość czasu spędzę właśnie na Good Game, ale na Comic Con również zajrzę. Przez dłuższy czas będę na stoisku Polskiej Ligi Esportowej, aby móc oglądać rozgrywki ligi wiosennej na żywo i pisać Wam na bieżąco o wynikach zmagań. Wiem też tyle, że będę tam 3 dni, więc raczej nie trudno będzie mnie spotkać. 


         
          Ktoś może powiedzieć: Ta, gada że będzie można go spotkać, ale jak? Przecież nie będę spoglądał na jego avatar na Esportway.pl co chwilę…
I tutaj ruch z mojej strony. Jak wspomniałem nie będzie mnie trudno nie zauważyć, a czemu? 
Na tym evencie będę nosił koszulkę redakcyjną. Wykonał ją dla mnie nasz redakcyjny grafik, Błażej. Tutaj łapcie link do jego strony na Facebook'u! Będzie można zrobić sobie ze mną fotkę, przybić piątkę i pogadać. 🙂

Szczerze? Już nie mogę się doczekać. Do zobaczenia! 

Komentarze

Scroll to top