Eventy

Esport wchodzi na PGE Narodowy!

 

            Rozgrywki w gry elektroniczne rozwijają się coraz bardziej dynamicznie, budując wokół siebie wielką społeczność. Naturalną koleją rzeczy jest fakt, że turnieje esportowe rozgrywane są na największych obiektach i gromadzą tysiące ludzi.
        Stadion PGE Narodowy w Warszawie z pewnością jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów w Polsce. Od lat są tam organizowane setki wydarzeń z wielu dziedzin sportu, kultury i rozrywki.
Czas na esport!
         W dniach 19-20 maja w ramach wydarzenia Meet Point odbędą się pierwsze w historii rozgrywki esportowe na PGE Narodowym. Na środku stadionowej płyty powstanie scena, której widoczność wesprą wielkie telebimy obiektu. Na niej w majowy weekend najlepsze polskie drużyny rozegrają turniej w Counter Strike:Global Offensive. Organizatorzy deklarują, że komentarz i formuła ma być przystępna również dla osób, które nie miały wcześniej kontaktu z esportem i gamingiem, a turniej będzie charytatywny. Poza tymi wydarzeniami odbędzie się wiele spotkań z youtuberami oraz zostanie przygotowanych wiele atrakcyjnych stref.

        Meet Point na PGE Narodowym odbędzie się w ramach wielkiego literackiego wydarzenia – 9. Warszawskich Targów Książki.
Zapraszamy na profil FB wydarzenia: www.facebook.com/meetpointpl 
Oraz stronę internetową www.meetpoint.waw.pl

Komentarze

Scroll to top