Inne

ESL Shop otwiera się na Polski rynek!

Jak poinformował oficjalny profil ESL Polska, już od dzisiaj sklep z gadżetami i ubraniami drużyn esportowych otwiera się na Polski rynek!

 

Od dzisiaj ESL Shop oferuje wysyłkę produktów z Polskiego magazynu, co powinno zapewnić szybki czas dostawy oraz niskie koszty wysyłki, w porównaniu do wcześniejszych, gdzie zakupy były wysyłane z Niemiec, co opóźniało i zwiększało koszty naszych zakupów.

Warto zaznaczyć również, że sklep dodał możliwość płatności w Polskich Złotych, co również zmniejszy cenę produktów i zapewni więcej możliwości płatności dla Polaków. Dodatkowo ESL zapewnił darmową wysyłkę na terenie kraju przy zakupach za więcej niż 100zł, jeśli jednak zdecydujemy się na mniejsze zakupy, to kwota dostawy wyniesie wtedy 8zł. W asortymencie oficjalnego sklepu możemy znaleźć przeróżne ubrania i gadżety poszczególnych drużyn, jak i koszulki ESL oraz ESEA.

 

Oto przykładowe produkty, które możecie zakupić:

 

ESL CZAPKA Z DASZKIEM – SZARA

 

KOSZULKA ESEA LOGO

 

 

Pełna oferta sklepu jest dostępna pod adresem pl-shop.eslgaming.com

 

19 letni student Informatyki. Pasjonat esportu i wszelkich eventów. W wolnych chwilach tworzy swój kanał na YouTube oraz realizuje swoje pasje :)

Komentarze

Scroll to top