Eventy

ESL Mistrzostwa Polski z nowym sponsorem!

 

Wczoraj w Katowicach odbyła się polska premiera najnowszego telefonu marki Xiaomi- Redmi Note 8 Pro. Wydarzenie odbyło się na ESL Arena, lokacja okazała się nieprzypadkowa, co organizator zaznaczał już wcześniej.

 

Po prezentacji najnowszego modelu telefonu firma Xiaomi ogłosiła, że została partnerem rozgrywek ESL Mistrzostwa Polski. Dokładne szczegóły współpracy nie zostały przedstawione. 

Konferencja

 

Głównym celem konferencji nie była jednak współpraca ESL i Xiaomi a nowy telefon z linii Redmi Note. Producent przedstawił produkt jako skierowany dla graczy. Posiadamy tutaj potężny procesor oraz sporą ilość pamięci RAM w dosyć niskiej cenie. Dodatkowo otrzymujemy aż 4 aparaty, z czego jeden o rozdzielczości 64 MP. Prośby fanów płatności telefonem także zostały wysłuchane i jako pierwszy telefon z serii będzie posiadać moduł NFC. Cena za model 6gb+64gb wyniesie 1099zł a za 6gb+128gb 1199zł. Oficjalna sprzedaż ruszy 11 października.

 

20-letni fan esportu i nowych technologii. Obecnie student informatyki na Politechnice Śląskiej. W wolnych chwilach grywa w shootery i gry strategiczne.

Komentarze

Scroll to top