CS:GO Eventy

ESL Challenger w DreamHack Melbourne 2022

Już na początku września odbędzie się turniej Counter Strike ESL Challenger w Australii. Fani cybersportu będą mogli kibicować ulubionym drużynom, które będą uczestniczyły w spotkaniu w australijskiej stolicy. Transmisje wydarzeń na żywo będzie można oglądać między innymi na stronie https://gg.bet/pl/counter-strike. Tutaj też będą dostępne różnorodne typy na nadchodzące wydarzenia w dziedzinie esportu.

Zwycięzca otrzymuje pulę nagród w wysokości 100 000 USD. W turnieju ESL Challenger bierze udział 8 drużyn, w tym OG (Dania), Imperial Esports (Brazylia), paiN Gaming (Brazylia), ORDER (Australia), Entropiq (Czechy), Evil Geniuses (USA), VERTEX ESC (Australia), Wings Up Gaming (Chiny). ESL Challenger, który będzie miał miejsce od 2 do 4 września, składa się z dwóch etapów: fazy grupowej (w formacie Double-Elimination) oraz play-off. W fazie grupowej grają 2 grupy po 4 zespoły. Mecze otwarcia i mecze zwycięzców są rozgrywane w formacie Bo1, to znaczy, że mecze odbędą się na jednej mapie. Mecze pucharowe i mecz finałowy z reguły rozgrywane są w formacie Bo3 (drużyny grają maksymalnie 5 map, zwycięzca 3 map wygrywa mecz). Dwie najlepsze drużyny awansują do play-offów. Mecze play-off rozgrywane są w formacie Single-Elimination B3.

Turniej będzie rozegrany na Rod Laver Arena w Melbourne i Olympic Parks. Po raz pierwszy od trzech lat kibice mogą zobaczyć, jak niektóre z najlepszych drużyn esportowych na świecie będą rywalizowały przez trzy dni ESL w Australii. Bilety na DreamHack Melbourne można kupić na stronie oficjalnej lub oglądać wydarzenie online. Szczegóły dotyczące kwalifikacji i turniejów głównych zostaną podane bliżej września.

Komentarze

Scroll to top