League Of Legends

Elo boost w League of Legends – czy warto zakupić?

 

Chyba wszyscy możemy się zgodzić ze stwierdzeniem, że boosting we współczesnych grach, takich jak CS:GO, czy League of Legends nie jest żadną nowością. Bez względu na to, czy go popierasz, czy jesteś zdecydowanym przeciwnikiem takich zachowań, czy może bardzo je popierasz, jedno jest pewne. W dzisiejszych czasach niesamowicie trudno jest znaleść zaufaną osobę do boostowania. Co drugi gracz będzie nas próbował oszukać, a pozostali prawdopodobnie będą grali gorzej od nas samych. Jak w takim razie mieć pewność, że dostaniemy rangę na jaką zasługujemy (albo i nie)? ELO Boost 24 przychodzi z pomocą!

 

ELO Boost 24 to strona stworzona z myślą o bezpiecznym i prostym systemie boostowania. Oferuje graczom boosting w League of Legends oraz Teamfight Tactics. Cała strona opiera się na relacji: Ty płacisz, My pomagamy ci wyjść z danej rangi. Zero oszustwa, wszystko jest przejrzyste jak kropla wody.Jeśli czujesz, że bycie boostowanym nie jest dla ciebie, i że jest to nie fair w stosunku do innych, możesz po prostu wynająć trenera, który pomoże ci stać się lepszym graczem. Będzie to trochę bardziej kosztowne, ale efekty z pewnością zostaną na dłużej.

Możesz też myśleć, że taki boosting będzie cie słono kosztować, jednak także tutaj strona podaje ci pomocną dłoń. Można na niej znaleść różnego rodzaju zniżki, które pomogą ci zaoszczędzić trochę więcej pieniędzy i wydać je na skórkę do twojego ulubionego czempiona. Strona ta oferuje także ponad 120 różnych metod płatności, więc na pewno znajdziesz wśród nich tą jedną, która będzie ci odpowiadać.

Załóżmy jednak, że żadna z dotychczasowych opcji cię nie zadowoliła. Co wtedy? Elo boost 24 oferuje także kupno istniejących kont w LoLu. Jeśłi nie chce ci się wbijać Golda 4, możesz po prostu kupić konto z taką rangą i voilà, gotowe.

Słowem podsumowania, jeśli szukasz sposobu na wyjście z Żelaza lub Bronzu strona ta jest najlepszym z możliwych wyborów. Masz jeszcze jakieś pytania? Jeśli nie, to na co jeszcze czekasz? Odwiedź https://eloboost24.eu i zdobądź swoją wymarzoną rangę już teraz!

Szesnastolatek z województwa śląskiego. Interesuję się e-sportem,siatkówką, muzyką, szczególnie klasyką. email kontaktowy: [email protected]

Komentarze

Scroll to top