Counter Strike

Drużyna izaka przegrywa pierwszy mecz na ASUS ROG Join The Republic Challenge!

 

Dzisiaj w rozegranym meczu Team IzakOOO vs Team HOUNGOUNGAGNE, ekipa Piotra "izaka" Skowyrskiego poległa po raz pierwszy na turnieju ASUS ROG Join The Republic Challenge 2019 co oznacza, że nie wykorzystali swojej pierwszej szansy na awans do półfinałów. Drugą i zarazem ostatnią szansą na awans będzie wygrana w dzisiejszym wieczornym pojedynku, który jest decydującym w grupie B.

 

Po pierwszej połowie wydawałoby się, że to Polska ekipa łatwo i szybko zakończy to spotkanie zwycięztwem, a mianowicie po pierwszej fazie meczu był wynik 11-4 dla Izaka i spółki. Niestety, ale po zmianie stron oraz kilku przerwach technicznych, które trwały nawet kikanaście minut Polacy nie dali rady wygrać większej ilości rund. Niestety, ale drużyna HOUNGOUNGAGNE zwycięzyła w tym pojedynku 16-14 i zapewniła sobie awans do półfinałów ASUS ROG Join The Republic Challenge 2019

 

Decydujące spotkanie odbędzie się dzisiaj w okolicach godziny 23:30, miejmy nadzieję, że nie zoabczymy już żadnych opóźnień spowodowanych przez usterki techniczne. 

 

Mecz będzie można obejrzeć na kanale ASUSROG Twitch oraz POV na kanale IzakOOO.

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top