Inne

DON KASJO SKŁADA OFICJALNY PROTEST ODNOŚNIE WYGRANEJ POLAKA!

Don Kasjo składa oficjalny protest odnośnie wczorajszego werdyktu sędziów na gali FAME MMA 3!

 

Zgodnie z regulaminem Kasjo miał 24 godziny na złożenie odwołania od wyniku sędziów, dzis FAME MMA poinformowało, że takowy został złożony w regulaminowym czasie i ostateczną decyzję komisji poznamy w ciągu nabliższych 48 godzin.

 

 

 

Jeśli wynik tego pojedynku zostanie zmieniony będzie to bardzo kontrowerysjna sytuacja, gdyż wiele osób obstawiło właśnie na Kasjego swoje pieniądze, a jak czytamy w regulaminie lvbet: "Przy ustalaniu oficjalnego wyniku nie będą uwzględniane późniejsze zmiany związane z korektą wyniku spowodowaną przykładowo błędną decyzją sędziowską, błędną punktacją, dopingiem zawodnika, czy używaniem anabolicznych sterydów itp." – Oznacza to, że pieniądze nie będą zwrócone tylko pozostaną przegrane. Jak myślicie czy werdykt zostanie zmieniony? Wiele osób uważa, że była to ustawka, tak aby oficjalny sponsor gali, czyli lvbet mógł zarobić sporo pieniędzy na tym wydarzeniu.

 

Obraz może zawierać: 1 osoba, na scenie

19 letni student Informatyki. Pasjonat esportu i wszelkich eventów. W wolnych chwilach tworzy swój kanał na YouTube oraz realizuje swoje pasje :)

Komentarze

Scroll to top