Recenzje

Dobra myszka do 50zł? To możliwe!

 

Pudełko

Pudełko w jakim otrzymamy myszkę należy do standardowych. Z przodu możemy zobaczyć duży render modelu, logo producenta oraz najważniejsze specyfikacje. Z tyłu pudełka zobaczymy całą specyfikację modelu myszki oraz jej funkcjonalność. Po otwarciu ujrzymy myszkę za plastikową osłonką.

 

Wykonanie

Myszka HIRO Aero V.2 jest naprawdę ładna i wykonana z bardzo dobrych materiałów. Zacznijmy od warstwy wierzchniej pokrytej gumowanym plastikiem. Jedynym minusem tego materiału jest słaba odporność na palcowanie, przez którą po dłuższym używaniu na przyciskach myszki zaczynają się pojawiać tłuste plamy. Boki myszki zwieńczone są błyszczącymi, ciemno miedzianymi stawkami, a ponad to na lewym boku znajduje się gumowa wstawka na kciuk, dzięki której zyskujemy większą kontrolę nad myszką i lepiej się ją trzyma w dłoni. Dodatkowym elementem, tym razem głównie estetycznym są podświetlane elementy myszki, np. logo, przycisk zmiany DPI i spodnia część modelu. Kabel od myszki ma długość 1.5 metra, jest elastyczny oraz nie przeszkadza w użytkowaniu.

 

Funkcjonalność

Myszka, jej parametry i funkcjonalność są świetnie dopasowane do jej ceny. Jest ona mała przez co lepiej leży w ręce. Łatwo się ją prowadzi po wszelkich powierzchniach i nie można mieć zbyt dużych zastrzeżeń co do niej. Oprócz jednej. Problemem tej myszki jest bardzo głośny scroll, który po długim korzystaniu zaczyna nieprzyjemnie skrzypieć.blank

 

Parametry Techniczne

– Maksymalna prędkość: 60 fps

– Maksymalne przyśpieszenie: 15G

– Częstotliwość raportowania: 500Hz

– Częstotliwość próbkowania: 6000 fps

– Rozdzielczość: 600- 3200 DPI

– Żywotność przycisków do 10 milionów naciśnięć

– Pięć teflonowych ślizgaczy

– Pięć przycisków akcji

 

Podsumowanie

Ta myszka jest idealna do gier, co przetestowałem w grze Counter Strike: Global Offensive. Dzięki 4 poziomom DPI możemy łatwo dostosować ustawienia do swoich standardów, a chromowane metalowe elementy budowy i gumowana podstawka kciuka pozwalają na pewniejsze trzymanie myszki. Jeśli szukacie dobrej, ale nie za drogiej myszki, to zdecydowanie powinniście przemyśleć zakup HIRO Aero V.2.

 

Plusy

– Solidne wykonanie

– Dobre dostosowuje się do dłoni gracza

– Cena adekwatna do jakości sprzętu

– Dobry design

 – Chromowane elementy budowy

Minusy

– Głośny scroll

– nieodporny na efekt palcowania

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top