Biznes

Do czego służy doładowanie PlayStation Network?

 

Coraz więcej graczy regularnie korzysta z doładowań PlayStation Network, dzięki czemu mogą w sposób bezpieczny kupować gry i inne treści. Jeżeli więc ktoś do tej pory nie interesował się takimi doładowaniami, a ma w domu konsolę firmy Sony, powinien to jak najszybciej nadrobić.

  1. Jak korzystać z doładowań PS Network?
  2. Czy da się kupić tańsze doładowania?
  3. Bogaty wybór kart prepaid do PlayStation Network

Najważniejszą zaletą doładowań jest to, że dzięki nim można zasilić portfel w serwisie PlayStation Network. Środki te można później wykorzystać na zakup gier, muzyki, motywów do konsoli oraz różnych dodatków, dzięki którym zabawa nie będzie miała końca.

Jak korzystać z doładowań PS Network?

Karty eliminują konieczność podpinania karty kredytowej, więc nie trzeba się martwić, że dane zostaną wykradzione lub ktoś niepowołany zrobi zakupy na dużą kwotę. Jeżeli natomiast chodzi o to, na jaką wartość można zamówić PSN cards, to wszystko tak naprawdę zależy od potrzeb klienta. Jeżeli potrzebuje tylko niewielkiej kwoty, może wybrać kartę o nominale 10 lub 20 dolarów. W innym przypadku można kupić kartę na 35 lub więcej euro. Aktualnie dostępne karty zebrano w zakładce Playstation Network cards. Wspomniana oferta jest często wybierana przez użytkowników konsol PlayStation, ponieważ można tu znaleźć karty w najniższych cenach. Nie czekaj tylko kup PSN prepaid card i aktywuj ją na swoim koncie. Nie zajmie ci to więcej niż kilka minut, a środki będziesz mógł wykorzystać w dowolnym momencie.

Czy da się kupić tańsze doładowania?

Teoretycznie karty z doładowaniami do PlayStation Network pozwalają zasilić konto kwotom, którą się wydało na ich zakup. W praktyce jednak można wykorzystać różnice w kursach walut oraz sklep z tanimi kartami, aby sporo zaoszczędzić na każdym zakupie. Zamiast więc przepłacać za gry na konsolę, wybierz tanie doładowania Playstation Network i ciesz się dostępem do wszystkich tytułów, jakie kiedykolwiek zostały wydane na PlayStation. Oprócz nowości będą to również kultowe produkcje sprzed lat. Karty umożliwiają zakup innych treści, więc nie musisz wykorzystywać ich wyłącznie do opłacenia gier. Chcesz cieszyć się nowym awatarem w ulubionej grze? Nie ma problemu! Podobnie jest z dodatkami do gier, dzięki którym na nowo odkryjesz radość z przechodzenia znanych produkcji. 

Bogaty wybór kart prepaid do PlayStation Network

Kupując doładowania PSN przez internet, dostaniesz kod na maila podanego przy składaniu zamówienia. Wówczas nie pozostanie ci tylko aktywować go na oficjalnej stronie sklepu PlayStation.

Komentarze

Scroll to top