Biznes Gry

Dlaczego zakłady na e-sport stały się tak popularne?

eSport staje się nowym trendem, zdobywającym coraz więcej fanów na całym świecie. Wraz ze wzrostem popularności turniejów gier komputerowych, zakłady bukmacherskie eSport również cieszą się popytem wśród Polskich portali. Oferując ogromny wybór linii, najlepsze kursy, a także programy bonusowe, bukmacherzy dali milionom graczy możliwość zarabiania pieniędzy na oglądaniu transmisji eSportu!
Dlaczego zakłady na e-sport stały się tak popularne i czym mogą zaskoczyć krajowe bukmacherzy?

Współczesny eSport jest uważany za najbardziej postępowy ruch współczesności, bo tylko w ciągu ostatniej dekady ta dziedzina zgromadziła armię milionów fanów na całym świecie i stała się uznaną za oficjalną dyscyplinę sportową! Liczba wyświetleń meczów eSportowych przekroczyła nawet liczbę wyświetleń innych tradycyjnych sportów, a pula nagród w turniejach Dota 2 stała się absolutnie rekordowa – ponad 40 milionów dolarów!

Wszystko to niewątpliwie wpłynęło na popyt tego ruch i niewątpliwie odpowiada na pytanie, które zadaje sobie wielu graczy – „Dlaczego zakłady na eSport stały się tak popularne”! Jednak nie tylko gry komputerowe i organizatorzy turniejów napędzają popyt na nowoczesne zakłady!

Bukmacherzy Polski zdążyli się już dobrze rozwinąć, tworząc najbardziej opłacalne i korzystne warunki dla obstawiających. Nowoczesne i wygodne serwisy do obstawiania eZakładów, obsługa klienta 24/7, najlepsze kursy oraz szybkie wypłaty sprawiły, że eSportowe zakłady w Polsce stały się jednym z najbardziej pożądanych na rynku bukmacherskim!

Czy współczesny eSport jest bardziej popularny niż piłka nożna?
Wydarzenia Cybersportu zaczęły zbierać setki milionów wyświetleń, przyciągając co roku jeszcze więcej fanów! W szczególności chodzi o gry Dota 2, CS:GO oraz Legue of Legends. Ta niesamowita trójka naprawdę się rozwinęła i zgromadziła ogromną liczbę fanów nie tylko w Polsce, ale i w innych częściach świata! Malo tego, te gry cieszą się szczególną popularnością wśród bardzo szerokiej grupy wiekowej – od 12 do 45 lat!

Odpowiedź na pytanie, czy e-sport jest bardziej popularny niż piłka nożna, nie jest trudna. Wystarczy spojrzeć na statystyki liczbę widzów! I tak np. tylko w ciągu ostatnich 3 lat transmisje z turniejów eSportowych zdołały przewyższyć oglądalność legendarnych dyscyplin sportowych – tenisa, koszykówki oraz MMA!

Turnieje eSportowe 2021 stały się głównym konkurentem dla mistrzostw piłkarskich zarówno pod względem liczby wyświetleń, jak i puli nagród! Statystyki sugerują, że w tym roku będzie rekordowa liczba osób chcących oglądać The International X, która może zbliżyć się nawet do liczby widzów Euro 2020!

Na jaki rodzaj e-sportu stawia się najwięcej Polacy?

Obstawianie meczy CS:GO oraz innych eDyscyplin stało się ulubioną rozrywką polskich obstawiających! Nie jest to zaskakujące, ponieważ ta nowa dyscyplina stała się jedną z najbardziej lukratywnych. Jednak na jaki rodzaj e-sportu stawia się najwięcej polskich graczy? Aby odpowiedzieć na to pytanie, stworzyliśmy specjalny ranking:

1. Dota 2

Gra strategiczna zyskała na swojej popularności również dzięki turnieju – The International. Największe kursy oraz opłacalne bonusy bukmacherów sprawiają, że Dota 2 jest ulubioną dyscypliną w zakładach Live!

2. CS:GO

Legendarna gra nie traci na aktualności i wciąż gromadzi nowych fanów z całego świata! Zakłady Live w CS:GO również cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ wybór kart ma duży wpływ na dalszy przebieg gry.

3. League of legends

Transmisji tej gry zbierają miliony wyświetleń i jest ona jedną z najpopularniejszych wśród zakładów. Ogromny wybór bohaterów, grafika i fabuła gry czynią ją wyjątkową i ekskluzywną!

Jak obstawiać mecze CS:GO?
Bukmacherzy eSportu oferują najlepsze warunki, co niewątpliwie przyciąga co roku ogromną liczbę nowych graczy. Wśród nowicjusze pozostaje jednak pytanie – jak obstawiać mecze CS:GO oraz innych eDyscyplin? Chętnie odpowiedziemy na to pytanie!

– Sprawdź szczegółowo poprzednie mecze wybranej przez ciebie eDrużyny. Zwróć uwagę na taktykę i styl jej gry.

– Obstawiaj zakłady Live, ponieważ w przeciwieństwie do tradycyjnych sportów, gry eSportowe są bardzo dynamiczne i wymagają stałej kontroli

– Skorzystaj z serwisu – zaklady-bukmacherskie.online. Tutaj znajdziesz wszystkie aktualne informacje ze świata eZakładów!

Obstawiaj tylko świadomie. Życzymy Wam samych zwycięstw!

Komentarze

Scroll to top