Sprzęt

Dlaczego Huawei Band 4 Pro jest tak dobry? – Opaska sportowa ze wszystkimi funkcjami

 

W ostatnich latach konkurencja inteligentnych urządzeń do noszenia jest zacięta, a jako najpopularniejsze wśród nich urządzenie, konkurencja o inteligentne opaski jest jeszcze bardziej zacięta. Wśród wielu produktów o niezwykle podobnych funkcjach opaski Huawei mogą się wyróżniać, ponieważ polegają na podwójnych zaletach oprogramowania i sprzętu, które zapewnia doskonały system zdrowia sportowego Huawei.

Funkcje wprowadzonego wcześniej Huawei Band 3 Pro były już wtedy wszechstronne i potężne, Dzisiejszy Huawei Band 4 Pro różowy dziedziczy geny doskonałych produktów i pozwala dostrzec więcej niespodzianek: niezależny GPS, który pozwala nam zostawić komórki w domu, ekran AMOLED oraz potężne funkcje sportowe i zdrowotne itp.

Na tej podstawie Huawei Band 4 Pro różowy przynosi też więcej atrakcji. Dodano nowe inteligentne czujniki. Oprócz oryginalnego silnego zarządzania zdrowiem serca, obsługuje on również wykrywanie nasycenia krwi tlenem. Tryb ćwiczeń został zwiększony do 11, a tryb pływania został dodany, aby bardziej kompleksowo zaspokoić potrzeby codziennych ćwiczeń. Ponadto funkcja tarczy jest również bardzo potężna, możesz stworzyć wygląd tarczy, który pasuje do twojego stylu i okazji. Można powiedzieć, że obecny Huawei Band 4 Pro różowy ma najbardziej kompletne funkcje niespotykane w historii i absolutnie jest to idealne zaistnienie w dzisiejszych opaskach.

Następnie chcę podzielić się moim rzeczywistym doświadczeniem korzystania z Huawei Band 4. Jeśli jesteś zainteresowany, to dowiedz się więcej ze mną na ten temat bardziej szczegółowo!

Wygląd: ekran AMOLED-piękny i wytrzymały

Huawei Band 4 Pro różowy jest wyposażony w 0,95-calowy ekran dotykowy AMOLED. Jest bardzo wyraźny, a efekt wyświetlania jest bardzo dobry. Typy tarcz Huawei Band 4Pro są również bardzo bogate, z ponad 100 stylami tarcz, a każda z nich jest bardzo znakomity. A ta opaska jest wykonana z metalu, a faktura bardzo różni się od tych z plastikowych opasek.

Ćwiczenie: Niezależny GPS rejestruje dane ćwiczeń bardzo dokładnie i zapewnia profesjonalne wskazówki

Można powiedzieć, że niezależny układ GPS jest największą zaletą sprzętową Huawei Band 4 Pro różowy w porównaniu z innymi opaskami. Tradycyjne produkty często wykorzystują opaskę jako akcesorium do komórki, takie jak funkcja rejestracji danych sportowych, więc gdy większość opasek sportowych wyjdzie z telefonu komórkowego, stają się zwykłymi zegarkami, które mogą tylko oglądać godzinę. Jednak dzięki niezależnemu chipowi GPS, Huawei Band 4Pro nie tylko znacznie poprawia dokładność nagrywania, ale może mieć nawet najbardziej kompletną funkcję nagrywania ruchu, nawet gdy jest oddzielony od komórki. A po połączeniu z komórką dane mogą być również automatycznie synchronizowane z komórki. Ponadto, jeśli chodzi o tryby sportowe, liczba trybów sportowych obsługiwanych przez Huawei Band 4 Pro różowy osiągnęła 11. Oprócz tradycyjnego chodzenia, biegania i jazdy na rowerze dodano również dwa tryby pływania i można zapewnić różne tryby dla różnych trybów dane z monitoringu sportowego. Niezależnie od tego, czy chodzi o tętno, prędkość, kalorie czy styl pływania, czasy udarów, a nawet efekt treningu, czas regeneracji, może zapewnić profesjonalne i dokładne nagrywanie i analizę.

Podsumowując, Huawei Band 4 Pro nie jest już akcesorium do komórek, z całą pewnością można powiedzieć, że jest potężnym asystentem sportowym na nadgarstku.

Monitorowanie zdrowia: dokładność pomiaru tętna wynosi nawet 99%

Huawei Band 4 Pro ma również świetne ulepszenie w monitorowaniu stanu zdrowia, nie tylko zwiększając dokładność oryginalnego wykrywania tętna do 99%, ale także dodając funkcję wykrywania saturacji krwi, która jest rzadko obsługiwana w podobnych produktach.

Huawei Band 4 Pro może automatycznie wykrywać tętno w ciągu dnia. Dzięki tej funkcji możemy nie tylko zrozumieć własne tętno poprzez opaskę podczas ćwiczeń, ale także sprawdzić dane o zmianach własnego tętna na telefonie komórkowym dzień później. Jeśli występuje nieprawidłowe tętno, opaska przypomni ci na czas.

Monitorowanie snu: dobry asystent dla osób z problemami ze snem

Sen jest bardzo ważny dla naszego zdrowia i życia, a funkcja monitorowania snu w huawei band 4 różowy pro jest również bardzo potężna. Inne zwykłe opaski mogą tylko informować cię o godzinie snu i jak długo spałeś, ale Huawei Band 4 Pro może dokładnie rejestrować dane dotyczące snu i różne etapy, dzięki czemu masz szczegółowe zrozumienie własnego snu i wykorzystujesz dane naukowe, aby powiedzieć Ci, jaka jest jakość twojego snu.

Podsumowanie: rzadka idealna inteligentna opaska

Niezależny chip GPS, czujnik tlenu we krwi i metalowe materiały to konfiguracje, które rzadko występują w innych opaskach. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na zdrowiu, czy kochasz sport, Huawei Band 4 Pro to najlepszy wybór. Jeśli przyciąga cię również tak bogata opaska, nie przegap jej!

Komentarze

Scroll to top