Counter Strike

Digital Killers wygrywa bootcamp w gnieździe AGO Esports!

 

Nadszedł moment, na który wszyscy czekali. Wielki finał I tury kwalifikacji Łomża Zero Esport Tour. Na przeciwko siebie dwie drużyny, które na cel obrali zwycięstwo. ADHD Gajming kontra Digital Killers CZAS ZACZĄĆ!

 

Nuke

Jako faworyt do meczu wyszli Digitals Killers. Runda pistoletowa rozpoczęła się od wygranej drużyny defekta. Ku zaskoczeniu wszystkich, skład Bielanego zdominował kolejny punkt grając z samymi pistoletami. Podobnie wyglądały kolejne łatwo zdobyte oczka na tabeli wyników. Lepszą dyspozycję rywali przerwali zawodnicy ADHD Gajming podczas pokazu świetnego odbijania bombsite`u A. Od samego początku byliśmy świadkami wyrównanej gry, jakiej spodziewaliśmy się w finale. Bielany w każdej rundzie udawadniał swoją doskonałą dyspozycję zdobywając eliminacje w każdym kolejnym etapie meczu, powoli potwierdzając wyższość całego składu nad przeciwnikiem. Digital Killers zaczęło dominować, a z każdym kolejnym krokiem zbliżali się do wygrania Nuke`a i bycia o jeden wielki krok bliżej bootcampu w gnieździe AGO Esports. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 10:5. 

 

Druga część spotkania rozpoczęła się podobnie do pierwszej. ADHD Gajming mimo problemów, wygrało rundę pistoletową. Scenariusz jednak się nie powtórzył, a anty-eco trafiło na konto składu defekta. Nie przeszkodziło to warpowi w wykorzystaniu deagle`a do pokonania przeciwnika na samych pistoletach, następnie wrócić do spokojnego zdobywania kolejnych oczek przybliżających do kolejnej mapy. W 21 rundzie ADHD Gajming popisało się świetną zagrywką na dworze, która przywróciła ich do walki o powrót. ADHD Gajming rozegrało wspaniałych 6 rund, które doprowadziły do rezutatu 12:13. Digital Killers skorzystało jednak z błędu rywala i wyszło na 3 puntkowe prowadzenie. Skład defekta postawił na "rush B", co wraz z świetnymi strzałami prosto w głowę pomogło doprowadzić do stanu 13:15. Ponownie bardzo dobrze pod względem taktycznym wypadło ADHD Gajming i zyskało realną szansę na dogrywki, a szansa stała się faktem.

 

Po cudownym powrocie ADHD Gajming rozpoczęły się dogrywki, w których każdy z graczy od samego początku może grać na pełnym wyposażeniu. A do zwycięstwa potrzeba niewiele. Pierwsze starcie w dodatkowym czasie gry wygrali zawodnicy Digital Killers, kolejne rundy wyglądały podobnie a defekt z zespołem zostali postawieni w trudnej sytuacji. Swoją podróż o kolejna dogrywkę rozpoczęli zawodnicy ADHD, co nie przyniosło większych skutków. Końcowy rezultat- 19:16. 

 

Overpass

Druga mapa ekscytującego finału rozpoczęła się od trzech zwycięstw Digital Killers po stronie atakującej. ADHD Gajming dało radę obronić bombsite dopiero grając pół-eco, dzięki świetnej dyspozycji v1nce`a. Skład Bielanego szybko wyciągnął wnioski po porażce i odpowiedział także wygraną rundą, gdzie przeciwnik grał pełnym wyposażeniem. Digital Killers zostali zaskoczeni ponownie podczas rundy eco przeciwnika. Tam dzięki skrótowi pozycji oraz nietypowych miejscówek ADHD Gajming zdobyło niesamowicie ważne oczko na tabeli wyników. Fanatyk z kolegami nie pozostał długo dłużny, również wygrywając bez lepszego ekwipunku. To rozpoczęło serię zwycięstw ekipy terrorystów, którą po chwili mogliśmy nazwać dominacją. Poraz kolejny jedynym skutecznym zaskoczeniem okazała się gra z pistoletami, wynik- 4:10. Scenariusz także się powtórzył, a połowa zakończyła się rezultatem 11:4. 

 

Kolejna pistoletówka trafiła na konto Digital Killers, postawiając ogromny krok w stronę podniesienia pucharu. W następnej na ADHD Gajming ustawiona została pułapka, która równie dobrze zadziałała, jak całe spotkanie. Trzy kolejne rundy zdobyte przez skład defekta nie przeszkodziły w zamknięcu spotkania wynikiem 16:7. 

Komentarze

Scroll to top