Counter Strike

Digital Killers pokonuje Unity Female 16:3 w ramach Łomża Zero Esport Tour na pierwszej mapie!

 

Mecz otwarcia Łomża Zero Esport Tour odbył się pomiędzy drużyni Unity Female a Digital Killers. Pierwszą mapą okazał się "polski" mirage, gdzie Angieee z ekipą rozpoczęła po stronie atakującej.

 

Pomimo ciekawej zagrywki Unity Female w rundzie pistoletowej, świetną dyspozycją popisali się chłopacy, bezproblemowo odbijając bombsite A. Anty-eco odbyło się bez niespodzianek i zakończyło się szybko sprawiając, że na tabeli wyników pojawił się rezultat 2:0. Zawodniczki Unity Female poraz pierwszy odpowiedziały na pierwszym fullu, gdzie kalaejj pokonała ostatniego żyjącego antyterrorystę. Spotkanie zaczęło się wyrównywać, co nie przeszkodziło drużynie Gruchy zdobyć kolejnych punktów. Jednym z największych problemów okazał się brak podłożonej bomby w rundach eco. Kolejne przełamanie miało miejsce w 8 rundzie, gdzie cudownym clutchem 1 vs 1 popisała się zawodniczka Unity Female- POLIN.

 

Do akcji ponownie wrócili gracze Digital Killers, którzy znów kontynuowali serię małych zwycięstw, które stopniowo przybliżały chłopaków do traina. Zimną krwią popisałą się Madzix, która rozegrałą swojego clutcha na czas, pozwalając bombie na wybuch i uzyskanie trzeciego oczka do kolekcji punktów zdobytych na lanie. W kolejnej rundzie swoimi umiejętnościami popisałą się poraz kolejny Madzix, punkty na pasku zdrowiu nie pozwoliły jednak na pokonanie zawodnika Digital Killers. Kolejna runda pistoletowa sprawiła, że na tabeli wyników pojawił się wynik 13:3. Następne punkty również  trafiły na konto Digital Killers i po chwili gracze mogli zbić sobie piątki ciesząc się z wyniku 16:3.

Komentarze

Scroll to top