Counter Strike

Diablo 4: Gdzie znaleźć statuę Lilith autorstwa Blizzarda w przystępnych cenach?

 

Twórcy ujawnili niedawno nowe szczegóły w transmisji na żywo z Diablo 4. Można było tam również zobaczyć do kupienia statuę Lilith, antagonistki tytułu. Co zaskakujące, możesz znaleźć statuetkę Lilith Premium na Fragstore.com w świetnej cenie!

Co było na transmisji na żywo, co mogłeś przegapić lub już oglądałeś? Wraz z ogłoszeniem daty premiery Diablo 4 Blizzard przyspieszył również relacje z prasą. Między innymi dyrektor gry, Joe Shely, rozmawiał na wylot, aby rozkręcić reklamę jednej z najważniejszych premier nadchodzącego roku. Transmisję można oglądać jako VoD na ich kanale Twitch.

W streamie zaprezentowano Przepustkę Bitewną oraz Pudełko Kolekcjonerskie Diablo 4. Pudełko zawiera fajną grafikę, ale gra nie jest jeszcze dołączona. Ogłoszenie było szczególnie świetne, ponieważ według osoby poufnej powinny pojawić się 3 edycje Diablo 4 z różną zawartością.

Chociaż natychmiast wywołało to kontrowersje, pośpiech w poszukiwaniu pudełka nie słabł. Więcej produktów, statuetek i figurek Blizzarda można znaleźć na Fragstore.com, takich jak Lilith, statua premium Arthasa i Hełm Dominacji, popiersie Diablo.

Co więcej, tylko we Fragstore można znaleźć najlepsze podkładki pod mysz, również oficjalnie licencjonowane przez Blizzard, z Diablo IV, II i Resurrected, a także z różnych gier, takich jak Overwatch i World of Warcraft. Te podkładki pod mysz w rozmiarach XL, L i M z pewnością będą Ci się podobały i będą Cię ekscytować.

Przegapiłeś ogłoszenie? Sprawdź zwiastun z datą premiery Diablo 4 tutaj.

Nie przegap szansy na znalezienie własnej ścieżki i zdobądź własną statuetkę, figurkę lub podkładkę pod mysz z ulubionymi postaciami od Blizzarda. Ponieważ jednak ta statuetka jest produktem ręcznie malowanym, może się zdarzyć, że obie statuetki różnią się nieco kolorem w niektórych szczegółach lub odbiegają od zdjęcia produktu na stronie sklepu. Jeśli chcesz mieć tę lub inną statuetkę do kolekcjonowania, to najlepszy czas na zamówienie przed świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem.

Po więcej informacji i zamówienia zapraszamy do kliknięcia w link: https://fragstore.com/

Komentarze

Scroll to top