Inne

Darmowa gra o wartości 50zł przy zakupie dowolnego bonu Steam w salonach Kolpolter!

 

Każdy klient, który kupi w sieci saloników Kolportera doładowanie Steam Wallet, otrzyma kod na zakup gry o wartości minimum 50 zł. Promocja ruszyła 1 grudnia br. i potrwa do końca stycznia 2020 r. lub do wyczerpania zapasów.

 

W promocji mogą wziąć udział wszystkie osoby, które kupią dowolny kupon doładowujący Steam Wallet w sieci Kolportera. Kod z zakupionego kuponu należy wpisać na stronie www.sedoc.pl/kolporter, celem odbioru cyfrowego klucza Steam o wartości 50 zł. Umożliwia on pobranie gry. Nie istnieje limit zakupów przysługujących dla jednego użytkownika – z promocji można korzystać wielokrotnie

 

Steam to obecnie największa na świecie platforma internetowa dla fanów gier komputerowych. Umożliwia m.in. zakup, pobranie i instalację na komputerze gry, wybranej z ponad 6 000 produkcji z całego świata. Gracze mogą kupować zarówno najbardziej hitowe tytuły, jak i gry niszowe, przygotowywane przez niezależnych producentów. Łączna liczna użytkowników Steam na świecie to ok. 140 milionów osób, w tym ponad 4 miliony Polaków.

 

Steam Wallet to cyfrowy portfel gracza korzystającego z platformy. Jest on doładowywany specjalnymi kuponami, które od 2017 r. można kupić w sieci saloników Kolportera. Doładowania Steam Wallet są dostępne w nominałach: 25 zł, 40 zł, 70 zł i 150 zł.

 

 

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy w Polsce. Oferuje kompleksową obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Kolporter zarządza siecią ok. 800 saloników prasowych. Spółka zatrudnia w całym kraju blisko tysiąc osób. 
 

Pełny regulamin promocji dostępny tutaj.

Komentarze

Scroll to top