Sprzęt

Czy warto kupić opaskę Huawei Band 4? – Doświadczenie korzystania z Opaska Huawei Band 4

 

W ostatnich latach w naszym życiu pojawia się coraz więcej inteligentnych urządzeń, które stały się nieodzowną częścią naszego życia. Nieuchronnie kupiłam też kilka źle zużytych urządzeń, które nie są zbyt dokładne w monitorowaniu danych, więc nie mogą odgrywać roli przewodniej w zdrowym życiu. Właśnie wtedy, gdy pilnie potrzebowałem inteligentnego urządzenia do noszenia, które obsługuje funkcje zarządzania zdrowiem, pojawił się Opaska Huawei Band 4. Kupiłam tę opaskę za jedyne 124,99 zł, używam jej od około miesiąca i przyniosła mi wiele niespodzianek i dobrych doświadczeń.

Znakomity wygląd

Przede wszystkim Opaska Huawei Band 4 ma duży ekran, wykorzystujący kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 0,96 cala, i jeszcze możesz zmienić tarczę zegarka zgodnie ze sceną użytkowania.

Opaska HUAWEI Band 4 dostępny jest w jednym z trzech kolorów: czarnym, czerwonym i różowym, więc bez względu na to, jaka jest twoja tożsamość, do jakiego rodzaju odzieży musisz się udać, możesz łatwo znaleźć styl, który ci odpowiada.

Ten produkt ma większą innowację w wyglądzie, co sprawia, że ładowanie jest wygodne– Uwolnij się od kabli! Zintegrowane gniazdo USB pozwala na szybkie podłączenie do standardowej ładowarki. Pozwala nam to uniknąć niedogodności noszenia ze sobą ładowarki, a jest jeszcze jedna zaleta: jedno ładowanie wystarczy, aby korzystać z Opaska Huawei Band 4 tygodniowo.

Bogate i dokładne funkcje zarządzania zdrowiem

Jedną z największych zalet Opaska Huawei Band 4 jest nowa funkcja wykrywania nasycenia tlenem. Nasycenie krwi tlenem(SpO2) jest jednym z ważnych parametrów życiowych, które odzwierciedlają zaopatrzenie organizmu w tlen.

Jeśli nasze nasycenie krwi tlenem jest mniejsze niż 90%, często będziemy odczuwać zmęczenie i chęć spania oraz brak energii.Jeśli pozostaniemy w tym stanie przez dłuższy czas, funkcje naszego organizmu ulegną zniszczeniu. Dlatego w przypadku entuzjastów sportów na dużych wysokościach lub osób, które często pracują w godzinach nadliczbowych i nie śpią do późna i angażują się w intensywną pracę umysłową, konieczne jest ciągłe monitorowanie nasycenia krwi tlenem, aby uniknąć wypadków. Właśnie z powodu tej funkcji kupiłam jedną dla mojego dziadka, ponieważ uważam, że funkcja nasycenia krwi tlenem jest bardzo przydatna dla osób starszych, a ten smartwatch jest bardziej opłacalny niż inne bardziej zaawansowane.

Inną wartą uwagi kwestią jest to, że Opaska Huawei Band 4 zawiera tradycyjny sprzęt do monitorowania tlenu we krwi w inteligentnym zegarku noszonym na ciele, a dokładność wykrywania jest zbliżona do profesjonalnego pulsoksymetru krwi. Dzięki tej funkcji możemy monitorować stężenie tlenu we krwi w dowolnym miejscu i czasie oraz dostosowywać swój stan w czasie zgodnie z wartością wykrywania, dodając kolejną warstwę ochrony do stanu zdrowia.

Profesjonalny i kompleksowy asystent zdrowia sportowego

Opaska Huawei Band 4 ma 9 wbudowanych trybów sportowych, które mogą służyć do różnych zastosowań w pomieszczeniach i na zewnątrz. Może nie tylko rejestrować różne dane podczas ćwiczeń, ale także analizować dane ćwiczeń i przedstawiać profesjonalne sugestie dotyczące ćwiczeń. Jednocześnie różne sporty można uruchamiać bezpośrednio z urządzenia, co oszczędza użytkownikowi kłopotów z obsługą telefonu komórkowego, co jest bardzo wygodne. Kiedy używam inteligentnego zegarka do ćwiczeń, może on rejestrować czas trwania ćwiczenia, dystans ćwiczenia, średnią prędkość, średnie tętno itp. i może intuicyjnie zobaczyć cały proces ćwiczeń na podstawie danych. Monitorując tętno, może również unikaj nadmiernych ćwiczeń lub obciążenia serca sportami ekstremalnymi.

Dodatkowo wspomaga również analizę danych, możemy zobaczyć odpowiadające mu tętno i prędkość w różnych stanach ćwiczeń, co jest bardzo wygodne. Dzięki niemu możemy zrozumieć kondycję fizyczną podczas ćwiczeń i dokonać jej korekt, aby uzyskać lepszy efekt ćwiczeń.

W trosce o Nasz sen

Przed zakupem Opaska Huawei Band 4 przyciągały mnie funkcje śledzenia i analizy snu, po których nie mogłam się bez niego obejść teraz. System HUAWEI TruSeen 3.5 śledzi i analizuje jakość snu z rozbiciem na cztery fazy. Ponadto diagnozuje 6 najczęstszych problemów ze snem i dostarcza wskazówki5 ułatwiające zadbanie o zdrowy sen. Często budzę się w nocy, ale ten inteligentny zegarek może pomóc mi zwrócić uwagę na moje nawyki dotyczące snu i powoli poprawiać jakość snu.

Podsumowanie: Piękna opaska sportowa, która bardzo warto kupić w rozsądnej cenie

Choć opaski sportowe nie są nowością, to funkcje Opaska Huawei Band 4 są bez wątpienia bardzo rozbudowane i poczyniły nowatorskie próby w wyglądzie i ładowaniu urządzeń, które nie mają sobie równych w zwykłych produktach. Innymi słowy, otrzymujecie bardzo przyzwoity produkt w dobrej cenie, jakości i o znakomitym wyglądzie – czy może być lepiej?

Dlatego jeśli chcesz kupić opaska sportowa, Opaska Huawei Band 4 spełnia nasze wymagania pod względem funkcji i ceny, więc nie wątp, to najlepszy wybór.

Komentarze

Scroll to top