Biznes

Czego nie można przegapić w 2021 roku?

Wszyscy fani gier, niezależnie od tego, czy preferują gry hazardowe owocowe, czy też gry wideo, z pewnością mają mnóstwo własnych, ulubionych tytułów. Nie zmienia to jednak faktu, że w 2021 roku zaplanowano mnóstwo premier, które bez wątpienia wzbudzą spore zainteresowanie wśród graczy i być może przetasują też dość poważnie listy ulubionych gier u wielu osób. Dziś spróbujemy się przyjrzeć zarówno najciekawszym grom wideo, jak i hazardowym, których premiera została zaplanowana na rok 2021.

Atomic Heart

Na początek chcielibyśmy zaprezentować Ci niezwykle interesująco zapowiadającą się miksturę opartą o motywy ze STALKERa, Bioshocka, Preya czy też Venoma. Jest to produkt rosyjskiego studia Mundfish. Gra powstała na bazie silnika Unreal Engine 4 i ma postać pierwszoosobowej gry akcji osadzonej w klimacie postapokaliptycznym. Pozamykane przed wybuchem wojny roboty i stworzenia w laboratoriach wskutek rozwoju wydarzeń wymknęły się na zewnątrz i teraz starają się wygonić ludzi z ich kryjówek, by zająć ich miejsce… fabuła brzmi dość sztampowo, niemniej jednak zaprezentowane do tej pory materiały pozwalają mieć nadzieję na produkt o nieprzeciętnej jakości i wspaniałej grywalności.

From Dusk Till Dawn 10

Jeśli lubisz gry slotowe oparte o motywy filmowe, to najnowszy produkt firmy Novomatic, którego premiera została zaplanowana na styczeń 2021 roku, powinien Cię zachwycić. Motywem przewodnim tej gry jest znany film Quentina Tarantino zatytułowany „Od zmierzchu do świtu”. Novomatic przełożyła tę tematykę na grę hazardową, ale w naprawdę niecodzienny sposób. Przede wszystkim gra ma dwa zestawy bębnów, jeden w układzie 5×4, a drugi w układzie 5×12. Oprócz tego znajdziemy tutaj 25 i 100 aktywnych linii wygranych oraz pełen zestaw funkcji dodatkowych, który obejmuje między innymi wildy, scattery, darmowe spiny, symbole typu stacked, a także grę dodatkową w postaci koła bonusowego.

I o ile na standardowym zestawie bębnów gra prezentuje się ciekawie, ale nie jest oszałamiająca, to tyle w momencie, gdy uda Ci się uaktywnić drugie pięć bębnów z 12 rzędami wygranych, to zaczyna się przysłowiowa jazda bez trzymanki. Nagrody sypią się w ilościach hurtowych z każdym zakręceniem bębnów, a symbole tworzą co chwilę wygrywające kombinacje, uaktywniając jednocześnie liczne funkcje dodatkowe.

Krótko mówiąc,  From Dusk Till Dawn 10  to wspaniała gra slotowa, która zapowiada się na naprawdę solidny hit zapewniający mnóstwo wrażeń. Już nie możemy się doczekać, by nie zagrać w tę najnowszą produkcję firmy Novomatic / Greentube.

God of War: Ragnarok

God of War: Ragnarok szykuje się w zasadzie na 100% stać hitem na skalę ogólnoświatowej. Po pierwsze, jest to kolejna odsłona słynnej serii firmy Santa Monica Studio. Po drugie, będzie to tytuł przeznaczony na zasadach wyłączności dla Playstation 5. Jak wiemy doskonale, firma Sony nigdy nie pozwala sobie na najdrobniejsze wpadki, w efekcie czego wszystkie tytuły mające charakter „exclusive’ów” dla platformy Playstation zawsze prezentują poziom najwyższy z możliwych. Tego samego możemy więc oczekiwać od God of War: Ragnarok.

Ta konkretna pozycja ponownie pozwoli nam  przeżyć relację łączącą pełnego wybuchowego charakteru młodzieńca oraz niezwykle surowego ojca. Gra osadzona jest w klimatach skandynawskiej mitologii i ma charakter dynamicznej gry akcji  z ogromną swobodą poruszania się po dostępnym dla gracza obszarze. Czy warto czekać? Jeśli masz już na półce konsolę Playstation 5 lub zamierzasz ją sobie sprawić, to bez żadnych wątpliwości tak!

Final Fantasy XVI

Final Fantasy XVI

Prezentujemy teraz kolejny produkt przeznaczony wyłącznie dla konsoli Playstation 5. Jest to szesnasta odsłona legendarnej serii Final Fantasy, która zapoczątkowana została w zamierzchłych z punktu widzenia gier wideo czasach, bo w 1987 roku! Ciekawostką może być to, że za tworzenie kolejnych gier z tej serii wciąż odpowiada ten sam duet twórców, czyli Naoki Yoshida oraz Hiroshi Takai.

Wprawdzie o wydarzeniach, jakich będziemy świadkami w Final Fantasy XVI, niewiele jeszcze na tym etapie produkcji wiemy. Wynika to z tego, że premiera gry została zaplanowana na drugą połowę 2021 wieku. Niemniej jednak Final Fantasy jest cyklem unikatowym z tego także względu, że nigdy, w żadnym momencie i żadna z jej odsłon nie była produktem, o którym można byłoby powiedzieć, że jest słaba, niedopracowana, czy też nie spełniła oczekiwań graczy. Tak samo możemy więc podejść do szesnastej, najnowszej części. To bez wątpienia będzie następny hit!

Legend of Cleopatra Megaways

Legend of Cleopatra Megaways to rozwinięcie doskonale przyjętej przez graczy na rynku gry Legend of Cleopatra, która zadebiutowała na początku grudnia 2020 roku. Ta wersja, o której piszemy w tej części naszego artykułu, została dodatkowo rozbudowana o liczbę aktywnych linii wygranych wynoszącą aż 200 704! Sama gra ma natomiast układ 6×5, czyli dysponuje 6 bębnami. Oprócz efektownej szaty graficznej znajdziemy tutaj także wildy, mnożniki wygranych, darmowe spiny, opcję typu Buy Bonus, a także kaskadowe symbole.

Całość prezentuje się niezwykle atrakcyjnie, zapewnia wspaniałą grywalność i mnóstwo rozrywki (to akurat wiemy z grania w standardową wersję gry, jaką oferuje VulkanVegas kasyno), a ponad 200 tysięcy aktywnych linii wygranych przekłada się na spore szanse trafienia wysokich wygranych!

Komentarze

Scroll to top