Counter Strike

CSGOPAKA.PL – Tanie skiny CS:GO

 

Jesteś zainteresowany odświeżeniem swojego ekwipunku? Strona csgopaka.pl jest idealna dla Ciebie! Jest to witryna na której możesz kupić różnorodne skiny.

 

Jak możemy znaleźć w regulaminie 

"Sklep świadczy usługi polegające na udostępnieniu na swojej stronie Przedmiotów, które mogą być zakupione przez Użytkowników. W ofercie sklepu dostępne są Przedmioty pozyskiwane w legalny sposób i należące do firmy Valve Corporation." 

 

Nie musimy obawiać się więc o rzetelność i możemy bezpiecznie zakupić tam skiny. Dodatkowym atutem jest fakt że mamy polski support, z którym możemy się bez problemu skontaktować, i w razie jakichkolwiek wątpliwości pomogą nam. Bardzo atrakcyjne jest to że możemy doładować swoje konto m.in. poprzez psc (Skiny za psc).

 

Być może nie znajdziemy tam każdego jednego skina, lecz te najpopularniejsze i nachętniej sprzedawane są w ofercie. Jest tam też parę noży. Strona prowadzi regularne dostawy, więc jeśli na stronie nie ma przedmiotu który Cię interesuje poczekaj do kolejnej dostawy a być może się on pojawi. Czas do następnego "dropu", możemy znaleźć w lewym górnym rogu strony. W ostateczności można zapytać na supporcie o możliwość dostawy.
Prócz skinów do CS:GO możemy tam też znaleźć skiny do Doty, Rusta czy H1Z1.

 

Systemy płatności które obsługuje strona
– Przelew

– Simpay
– Psc
– SMS

 

 

 

Komentarze

Scroll to top