Sprzęt

Cooler Master SK620 – stylowa klawiatura mechaniczna w wersji mini

 

Firma Cooler Master prezentowała w ostatnich latach wiele interesujących klawiatur mechanicznych, jednak szczególną propozycję stanowi model SK620. To niskoprofilowa, bogato wyposażona klawiatura o wielkości 60% w stosunku do standardowej, która oficjalnie trafia do polskiej dystrybucji.

Klawiatura mechaniczna Cooler Master SK620 od strony stylistycznej zdaje się łączyć klasykę z nowoczesnością. Obudowa pokryta jest szczotkowanym aluminium i ma wielkość 60% typowej klawiatury. Każdy jej przycisk posiada niezależne podświetlenie, które można dostosować i zaprogramować wedle własnych potrzeb.

Użytkownicy mogą wybierać spośród palety ponad 16 milionów kolorów i szeregu różnych dostępnych efektów świetlnych przygotowanych przez producenta. Co więcej, ustawienia można modyfikować za pomocą specjalnie oznaczonych przycisków – instalacja dodatkowego oprogramowania nie jest więc konieczna, jednak chętni mogą skorzystać z wygodnej aplikacji MasterPlus+.

Klawiatura wyposażona została w niskoprofilowe przełączniki mechaniczne z nowymi, bardziej ergonomicznymi kapslami. Produkt wyróżnia się również wbudowanym 32-bitowym chipem ARM Cortex odpowiadającym za szybką responsywność. Cooler Master SK620 oferuje też funkcję N-Key Rollover, dzięki której urządzenie powinno prawidłowo zareagować na każde wciśnięcie klawisza, bez znaczenia, jak duża ich liczba została jednocześnie użyta. 

blank

Cooler Master SK620 to klawiatura przewodowa, łącząca się z urządzeniem za pomocą kabla USB-C – USB-A o długości 1,8 metra. Przewód zabezpieczony jest tekstylnym oplotem, który dodatkowo może być odłączany w celu np. łatwiejszego przenoszenia lub konserwacji.

W polskich sklepach klawiatura Cooler Master SK620 dostępna będzie w wersji z czerwonymi switchami. Producent przygotował dwa warianty kolorystyczne urządzenia – czarny i biały.

Sugerowana produktu wynosi 349 zł.

Komentarze

Scroll to top