Counter Strike

Coinsell.pl – Strona na której kupisz coinsy do ruletek

 

Ten artykuł poświęcę stronie, na której możemy kupić coinsy do wszystkich obecnie najpopularniejszych ruletek.

Po aktualizacji steam wprowadzającej tradeban na nowe itemy z wymian, wiele stron upadło (Np. csgodouble czy csgopolygon). Jednak na niektórych z nich dalej da się obstawiać skiny, które napierw trzeba zdepozytować i wtedy za ich równowartość otrzymujemy coinsy. Jeżeli nie chcemy depozytować skinów, możemy kupić te coinsy na stronie naszego partnera czyli coinsell.pl 

Czym jest Coinsell.pl?

Coinsell.pl to strona na której możemy kupić coinsy do najlepszych obecnie ruletek które są powiązane z starym betowaniem. Strona niedługo będzie obchodzić trzecie urodziny usług. Do tej pory nikt nie dostał bana za zakup coinsów u nich. Nie jest to żadne oszustwo, strona działa automatycznie i coinsy od razu po zakupie pojawiają się na twoim koncie. Jeżeli występują jakieś problemy support działa bardzo sprawnie i na pewno pomoże każdemu użytkownikowi, który się do niego zgłosi.
Strona jest czynnie używana przez użytkowników, w historii zamówień cały czas możemy znaleźć nowe transakcje. Strona obsługuje wiele systemów płatności które wymienię niżej.
Wszystkie strony do których możemy kupić coinsy na coinsell.pl to 
-csgoatse
-csgo500
-csgoempire
-gamdom

Systemy płatności które obsługuje strona 
-psc
-dotpay
-simpay
-bitcoin
-cashbill

Sam korzystałem ze strony, z doładowaniem za psc nie miałem żadnego problemu. Coinsy zostały dostarczone na moje konto csgoatse po około 30s od zakupu. Polecam!

Komentarze

Scroll to top