Counter Strike

Co nas czeka w tym miesiącu? Przewodnik po czerwcowych turniejach CS:GO!

 

Większości z nas czerwiec kojarzy się jako bardzo ciekawy okres. Oprócz rozpoczęcia wakacji i pięknej pogody ten miesiąc rozpieści wszystkich także kilkoma ciekawy turniejami. W tym artykule postaramy się krótko przedstawić Wam najciekawsze z nich!

 

Największe turnieje:

ESC Season 7 Finals 6.06 – 9.06, Londyn
Pula nagród: 500 000$
Uczestnicy: Astralis, FURIA, NiP, NRG, compLexity, MIBR, North, Vitality

 

DreamHack Open Summer 2019 15.06 – 17.06, Jönköping
Pula nagród: 100 00$
Uczestnicy: Valiance, Ancient, +6 nieznanych jeszcze zespołów

 

ESL Pro League Season 9 Finals 18.06 – 23.06, Montpellier
Pula nagród: 750 000$
Uczestnicy: Cloud9, DETONA, Liquid, Luminosity, MIBR, NRG, Grayhound, TYLOO, Astralis, FaZe, G2, HellRaisers, Heroic, North, fnatic, mousesports

 

Każdy fan Counter Strike'a z pewnością znajdzie coś dla siebie podczas czerwcowych turniejów. Do gry po kolejnej przerwie powróci pierwsza drużyna świata. Próbę zepchnięcia Astralis z czołowego miejsca rankingów z pewnością podejmie Liquid. Walczący dzisiaj w finale DreamHack Masters Dallas 2019 gracze na pewno dadzą z siebie wszystko, aby udowodnić, że podobnie jak ENCE również są w stanie pokonać ekipę Nicolaia "dev1ce'a" Reedtza. 

 

Turnieje z polskim akcentem:

Esportal Global Finals 7.06 – 8.06, Stockholm
Pula nagród: 22 525$
Uczestnicy: DETONA, ALTERNATE aTTaX, Lyngby Vikings, AVEZ

 

Good Game League 2019 Qualifier #4 22.06 – 23.06, Kielce
Pula nagród: 2 700$ oraz slot podczas finałów GGL
Uczestnicy: BLUEJAYS, FCDB, Dracarys, OESU, +4 nieznane jeszcze zespoły

 

Na nudy nie mogą narzekać także polscy fani. Pomimo kolejnych porażek w otwartych kwalifikacjach do Minora, w bieżącym miesiącu czeka ich sporo wrażeń. Już za tydzień Polskę podczas finałów Esportal Global reprezentować będzie AVEZ. Zespół ten, już bez Krzysztofa "starka" Lewandrowskiego na pewno postara pokazać się ostatnio bardzo kwestionowaną siłę polskiej sceny.

Przed podobnym zadaniem staną zespoły rywalizujące pod koniec miesiąca podczas ostatnich już kwalifikacji LANowych do Good Game League 2019. O slota i walkę z m.in. x-kom i Aristocracy w Kielcach powalczą zarówno polskie jak i zagraniczne drużyny.

 

 

Komentarze

Scroll to top