Counter Strike

CLASH POWRACA!

 

Clash powaraca… ale który to już raz? 

Tworzenie drużyn do testu Clash w EUW/EUN/RU zaczeło się 30 września. Aby się zakwalifikować, musicie mieć rangę oraz przynajmniej drugi poziom honoru. Turniej odbędzie się w sobotę i niedzielę — możecie grać za darmo (bez biletu) w jednym dniu lub w obu.
 

 

Harmonogram testu Clash w EUW/EUN/RU:

30.09 – 4.10 Sobota 5.10 Niedziela 6.10
 Tworzenie drużyny        19:00 CEST dla EUW/EUNE   19:00 CEST dla EUW/EUNE

 

Co tym razem testuje RIOT?
 

Dwa jednodniowe turnieje: Zmieniamy formułę weekendów Clash z jednego trzydniowego turnieju na dwa oddzielne jednodniowe turnieje. W ten sposób znacząco zmniejszy się złożoność rozgrywek, co ułatwi naprawianie drabinek lub meczów, które zostały zepsute z dowolnego powodu. Każdego dnia będą stosowane rozstawienia po 8 drużyn, a wasza drużyna będzie mogła startować albo tylko jednego dnia, albo w oba dni.

 

Odzyskiwanie drabinki: Wraz z uproszczeniem struktury turnieju wprowadzamy dodatkową technologię naprawy drabinek, która ma nam pomóc w rozwiązywaniu wszelkich problemów pojawiających się w trakcie trwania rozgrywek. Na przykład jeśli wasz przeciwnik rozłączy się przed meczem, możemy spróbować naprawić waszą drabinkę, zastępując w pierwszym meczu nieobecną drużynę inną.

Komentarze

Scroll to top