Gry

Chuck Norris ambasadorem World of Tanks!

 

Rok 2020 był pełen wyzwań dlatego też dobrze na koniec zobaczyć znaną i lubianą twarz… Wargaming z dumą ogłasza, że Chuck Norris został ambasadorem World of Tanks i w święta dołączy do gry! 

Od 9 grudnia do 11 stycznia 2021 tradycyjny garaż w grze zamieni się w świąteczne miasteczko, które czołgiści będą mogli dowolnie dekorować. Jednym z mieszkańców będzie legendarny aktor filmów akcji, Chuck Norris! Codziennie będzie dawał graczom zadanie do wykonania, łącznie będzie ich 32. Wyzwania Chucka to fantastyczna okazja, aby zdobyć mnóstwo ciekawych i wartościowych nagród. Jedną z nich będzie możliwość zdobycia Chucka Norrisa na stałe w grze, jako dowódcę czołgu! Poza wizerunkiem warto dodać, że aktor użyczył również swojego głosu. 

„Gracze mówią, że musiałem być w przeciwnej drużynie, jeśli przegrywają… i prawdopodobnie mają rację!” mówi Chuck Norris, ambasador World of Tanks. „Gdy stawka jest wysoka, kiedy sytuacja robi się krytyczna, ja nigdy nie cofam się przez wyzwaniem. Mam nadzieję, że moi koledzy czołgiści sprawią, że będę dumny i podejmą wyzwanie Chucka!”

Świąteczne miasteczko będziemy ozdabiać korzystając z 4 różnych kolekcji ozdób. Jest wiele ciekawych rzeczy do odnalezienia jak pianista grający utwory świąteczne mieszkańcom czy gigantyczna choinka. Ozdabiając miasteczko wzmacniamy wskaźnik świątecznej atmosfery, a dzięki temu zdobywane nagrody stają się coraz lepsze. Do wyboru mamy setki różnych ozdób, także miasteczko dostosujemy do własnego gustu. W tym świątecznym czasie nie mogło zabraknąć również śnieżynek, które codziennie będą dawały specjalne nagrody. Są 4 różne śnieżynki odpowiedzialne za poszczególne kolekcje dekoracji: bożonarodzeniowe, noworoczne, księżycowy i magiczny nowy rok.

„2020 zbliża się do końca i chcieliśmy dać naszej społeczności coś, co zapamiętają na długo,” podkreśla Max Chuvalow, globalny dyrektor wydawniczy w World of Tanks. „Świąteczne operacje to największe wydarzenie w grze i najlepsze pożegnanie tego roku. Mamy nadzieję, że każdy poczuje świątecznego ducha!”

Święta to również tradycyjny czas prezentów. Każdy gracz, bez względu na to czy był dobry czy nie, dostanie od nas czołg – zupełnie nowy, niemiecki niszczyciel IV poziomu Pz.Sfl. IC z mechanizmem ładowania automatycznego! Aby odebrać ten pojazd wystarczy zalogować się do World of Tanks na PC po 9 grudnia.

Komentarze

Scroll to top