Inne

Chcesz przetestować swoje umiejętności? Ten turniej jest dla Ciebie!

 

W naszym kraju jest wiele popularnych gier esportowych: CS:GO, Hearthstone, League of Legends oraz Rainbow Six Siege. Jednak jeśli chodzi o ostatni tytuł, jest to gra drużynowa, w której rywalizują 2 drużyny składające się z 5 graczy. A co gdyby zorganizować turniej 1vs 1?

Dziś w godzinach popołudniowych Invicta Gaming, wraz z Teamem PVP i Admin Academy poinformowała o rozpoczęciu zapisów do turnieju w Rainbow Six Siege. Jednak nie będzie to zwykły turniej, gdyż zawodnicy zmierzą się ze sobą w drabince single-elimination, w meczach 1vs1. Cały turniej będzie rozgrywany na stronie oficjalnej stronie Teamu PVP

Jak wziąć w nim udział? Wystarczy, że założycie konto na stronie https://pvpc.eu, odnajdziecie ten turniej i będziecie postępować zgodnie z podanymi wskazówkami, które pomogą wam poprawnie zapisać się do turnieju. Całe wydarzenie rozpocznie się 18 stycznia o godzinie 18:00, a 30 minut wcześniej zacznie się check-in. Więcej informacji o samym turnieju, jak i zapisach znajdziecie na poniższych stronach:

– Strona Invicta https://pl-pl.facebook.com/InvictaGamingPL/

– Strona TeamPVP https://pl-pl.facebook.com/teampvpeu/

– Strona Admin Academy https://www.facebook.com/AdminAcademyPL/

– Link do zapisów  https://pvpc.eu/pl/tournaments/2139

 

Jeśli chcecie się zapisać, to nie ma na co czekać, bo liczba miejsc jest ograniczona. Powodzenia!

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top