Inne

Chcesz nauczyć się komentować mecze CS:GO? Ten projekt jest dla Ciebie!

 

Dobra wiadomość dla każdej osoby chcącej rozpocząć swoją przygodę z castowaniem! W styczniu rusza akademia komentatorska. Przedsięwzięcie będzie nosić nazwę CastNation i ma na celu zrzeszanie zarówno doświadczonych casterów, jak i osoby, które będą dopiero stawiać swoje pierwsze kroki w komentowaniu.

 

Zwierzchnicy projektu chcą, by w przyszłości ich marka była rozpoznawalna na polskiej scenie, a ponadto, by otwierała raczkującym casterom drzwi do świata esportu. Głównym celem jest również zrzeszanie znających się na fachu osób, którzy obejmą obsadę komentatorską na wielu znaczących wydarzeniach w naszym kraju, jednocześnie umożliwiając rodzimym obserwatorom sportów elektronicznych przeżywanie emocji w doskonałej jakości. Do innych celów, które stawia sobie CastNation należy zbudowanie i utrzymanie dobrego pijaru marki, aby wśród organizatorów zawodów i sponsorów być organizacją znaną ze swojej rzetelności i uczciwości. 

 

“Nasz projekt to furtka dla osób, którym marzy się kariera komentatorska” – powiedział Szymon “Majki” Sychta, CEO CastNation – “W Polsce jest wielu młodych, perspektywicznych ludzi, którzy chcieliby zaistnieć na scenie jako casterzy. Wraz z Michałem postanowiliśmy stworzyć tę inicjatywę, by zapewnić tym osobom warunki do rozwoju, choćby poprzez szkolenia z profesjonalistami”.

 

Majki nie zdradza jeszcze kogo ma na myśli używając słowa “profesjonaliści”, jednak sprawę delikatnie naświetla drugi z założycieli marki – Michał “Hyczka” Hyczkiewicz – “W chwili obecnej możemy zdradzić tylko, że porozumieliśmy się z kilkoma znanymi komentatorami oraz markami. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się dopiąć projekt na ostatni guzik i niedługo potem CastNation stanie się nowym trendem na polskiej scenie esportowej”.

 

Projekt wystartuje już w styczniu, zatem pozostaje nam czekać, aż założyciele tej marki postanowią odkryć kolejne karty i dostarczyć nam więcej informacji na temat tego przedsięwzięcia.

 

Komentarze

Scroll to top