Inne

BOSSY SERII DARK SOULS O KTÓRYCH CIĘŻKO ZAPOMNIEĆ

 

CHWALMY SŁOŃCE – w tym artykule dowiecie się co nieco o bossach, które wywarły największe wrażenie na graczach. W przyszłości możliwa kontynuacja


  • Gehrman, the first hunter – Bloodborne

"The moon is close. It will be a long hunt tonight"

Jest to bardzo znany cytat wśród graczy bloodborne

Staruszek na wózku wywierający wrażenie? Tak, może wygląda na niegroźnego, ale jest jednym z najbardziej klimatycznych bossów, jak i potrzeba dużo cierpliwości, by go pokonać. Pod tym płaszczem skrywa ogromną kosę zwaną "ostrzem pogrzebowym" która poćwiartuje cię w mgnieniu oka. A gdy wstanie ze swojego krzesła zamienia się w bardzo szybkiego i gwałtownego bossa nie dając ci szansy na odetchnięcie.

Gehrman jest jednym z 3 możliwych końcowych bossów gry bloodborne.

Walka zaczyna się, gdy odrzucimy propozycje Gehrmana o uwolnieniu ze snu łowcy i zapomnieniu wszystkiego, co przeszliśmy.

Link do Walki z kanału BossFightDatabase:


  • Knight Artorias – Dark souls 1

Artorias jest jednym z 4 sławnych rycerzy lorda Gwyn'a. Skażony przez otchłań poświęcił się, by uratować swojego wilczego kompana Sifa. Dzięki cudowi podróżowania w czasie gracz może z nim walczyć lata przed rozpoczęciem się głównej fabuły gry. Walka z Artoriasem by uwolnić go od zarazy jest naprawdę ciężka, ponieważ jego wielki miecz zadaje ogromne obrażenia i jego ataki są ciężkie do przewidzenia i uniknięcia.

Link do Walki z kanału BossFightDatabase:


  • Gwyn, lord of cinder – Dark souls 1

blank

Ostatni boss pierwszej części dark souls. Gwyn jest jednym z bogów, którzy dawno temu pokonali wieczne smoki. Jego dusza władcy dała mu boską moc panowania nad słońcem i piorunami, dzięki czemu nadano mu tytuł władcy światła, był też pierwszym człowiekiem, który rozpalił ogień. Gwyn znajduję się w piecu pierwszego płomienia która jest najbardziej przygnębiającą lokacją w grze. Przygnębienie jest potęgowane przez pianino, które zagrywa nam smutną melodię w trakcie walki. Jak możemy się domyśleć ten wielki ognisty miecz i boskie moce nie są tylko na pokaz. Ulubionym sposobem walki Gwyna jest nieustanne bycie blisko gracza by jego wielki miecz mógł go dosięgnąć. Przewidzenie jego ataków jest bardzo trudne, gdyż większość jego ataków jest losowa i jego reakcja na ruchy gracza jest znacznie szybsza niż w przypadku innych bossów.

Link do Walki z kanału BossFightDatabase:

Komentarze

Scroll to top