Biznes

Bonus bez depozytu czym jest i jak z niego skorzystać by zyskać

 

Bukmacherzy w celu pozyskania nowych klientów stosują wszelkie środki, a najpopularniejszą metodą są promocje i bonusy dla nowych użytkowników. Polskie firmy, które świadczą usługi związane z zakładami sportowymi, skupiają się przede wszystkim na bonusie od pierwszego depozytu, który najczęściej daje podwojenie wpłacanej kwoty.

Drugą najczęściej wykorzystywaną formą promocji jest zakład bez ryzyka (cashback) dający gwarancję zwrotu środków w przypadku przegranego pierwszego kuponu. Trzecia najmniej popularna forma promocji to bonus bez depozytu, który jest jednak najbardziej rozchwytywany wśród nowych graczy. Czym jest bonus bez depozytu i jak z niego skorzystać dowiecie się właśnie w tym artykule.

CO TO JEST BONUS BEZ DEPOZYTU?

Bonus bez depozytu to gra bez ryzyka, ponieważ środki na obstawianie spotkań otrzymujemy bezpośrednio od firmy bukmacherskiej. W celu skorzystania z tej promocji musimy dokonać rejestracji lub wpisać specjalny kod promocyjny podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Głównym powodem, dla którego ten rodzaj promocji wzbudza zainteresowanie, jest brak depozytu. Dzięki temu możemy sprawdzić funkcjonowanie bukmachera i obstawić swoje pierwsze spotkania bez konieczności ryzykowania swoim kapitałem.

Musimy mieć świadomość, że przyznawany freebet bez depozytu nie będzie zbyt wysoki, a ewentualna wygrana podlega obrotowi, o którym napiszemy w dalszej części artykułu. Za otrzymane pieniądze na koncie bonusowym możemy obstawiać wydarzenia sportowe na warunkach podanych w regulaminie danej firmy bukmacherskiej. W przypadku nietrafionych kuponów nic nie tracimy i jest to zdecydowanie największy plus tej formy promocji.

JAK NAJLEPIEJ SKORZYSTAĆ Z BONUSU BEZ DEPOZYTU?

Jeżeli zależy nam na wykorzystaniu w pełni bonusu bez depozytu i mamy ochotę na dodatkowy zarobek, to musimy podejść do tego rozsądnie. Gra bez ryzyka pozwala nam na dużo większe kursy, jednak najlepszym rozwiązaniem będzie typowanie dyscyplin i rozgrywek, na których się znamy. Przed przystąpieniem do tworzenia kuponu przeanalizujmy spotkania i zgromadźmy najważniejsze informacje, które dadzą nam większą pewność, że dany typ ma szanse powodzenia.

Pamiętajmy, że aby zniwelować ryzyko nie powinniśmy stawiać kuponów z dużą liczbą wydarzeń. Im więcej meczów na kuponie tym większe ryzyko, że któryś z nich zawali nam zawarty zakład, a w rezultacie darmowe środki przepadną bezpowrotnie. Bonus bez depozytu to szansa na powiększenie swojego kapitału na grę zupełnie za darmo, dlatego nie powinniśmy podchodzić do tego lekkomyślnie

BONUS BEZ DEPOZYTU – OBRÓT

W bukmacherce tak jak i w innych dziedzinach możemy spotkać się ze stwierdzeniem, że nie ma nic za darmo. W przypadku promocji bonus bez depozytu jest podobnie. Bukmacherzy niechętnie dodają do swojej oferty ten rodzaj benefitu, ponieważ powoduje to spory ubytek w budżecie firmy, jednak w dłuższej perspektywie, jeśli gracz zdecyduje się pozostać i wpłacić swoje własne środki taka promocja może się zwrócić nawet kilkunastokrotnie. Podstawowym warunkiem na wypłatę bonusu jest dokonanie wymaganej liczby obrotów. Naszym zadaniem jest zagranie za środki przyznane od bukmachera, a najczęściej potrzebny jest tylko jeden obrót.

Im większa liczba, tym większe szanse, że któryś kupon okaże się przegrany, a nasz bonus przepadnie. Często w regulaminie podawana jest informacja, jaki minimalny kurs musi posiadać dane zdarzenie sportowe i czy można obstawiać zakłady akumulowane, czy tylko pojedyncze. W przypadku kuponów AKO podawana jest również maksymalna liczba zdarzeń. Często bonusy bez depozytu przyznawane są na dany rodzaj zakładów np. sporty wirtualne, e-sport czy gry karciane, a na wykorzystanie mamy wyznaczony określony czas.

BONUS BEZ DEPOZYTU – POLSCY BUKMACHERZY

  • Fortuna – Jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce przygotował dla graczy bonus w wysokości 20 zł. Po rejestracji otrzymujemy 2800 punktów FKP, które odpowiadają tej kwocie. Dodatkowo w przypadku tego bukmachera nie musimy obracać środkami bonusowymi.
  • STS – po wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego podczas rejestracji otrzymamy 25 PLN. W przypadku środki bonusowe musimy obrócić 3-krotnie po kursie nie mniejszym niż 1.91.
  • Lvbet – Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego nowi gracze dostają darmowe 20 zł, które podlegają 2-krotnemu obrotowi po kursie min. 2.00. Kupony AKO muszą się składać z co najmniej 3 zdarzeń.
  • Totalbet – Tutaj otrzymujemy darmowe 20 PLN za samą rejestrację, a dodatkowe 20 zł możemy zgarnąć za wykonanie dodatkowych zadań (udzielenie zgód marketingowych, pierwszy depozyt, pierwszy zakład z salda głównego i pierwszy zakład na sporty wirtualne). Łącznie jest to 40 PLN, które nie wymagają konieczności obrotu!
  • Totolotek – Brak depozytu nie jest również przeszkodą w Totolotku. Jeden z najstarszych bukmacherów w naszym kraju przygotował promocję w wysokości 49 zł dla graczy, którzy korzystają z oficjalnej aplikacji mobilnej, dostępnej na systemy Android i iOS. Wymagany jest tutaj pierwszy depozyt w wysokości 20 zł. Środki musimy obrócić 3-krotnie po kursie min. 1.90.
  • Noblebet – Jeden z nowszych bukmacherów na naszym rynku również zastosował freebet dla użytkowników aplikacji. Po postawieniu zakładu za minimalną kwotę 20 zł z kursem 2.00 czekamy na jego rozliczenie, a następnie bukmacher przyzna nam dodatkowe 20 zł. Bonus podlega 3-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie 1.85.

Komentarze

Scroll to top