Counter Strike

BLAMAŻ MIBR I SUKCES RENEGADES! PODSUMOWANIE PIERWSZEJ FAZY StarSeries&i-League Season 7!

 

W sobotę 30.03.2019 rozpoczął się turniej StarSeries&i-League Season 7, w którym udział bierze szesnaście drużyn z całego świata. Oto wszyscy uczestnicy: Fnatic (Szwecja), Renegades (Australia), ENCE eSports (Finlandia), Natus Vincere (UA/RUS), Team Vitality (Francja), Ninjas in Pyjamas (Szwecja), NRG eSports (USA), FaZe Clan (Europa), North (Dania), BIG (GER/TUR), Team Spirit (RUS/UA), TYLOO (Chiny), MiBR (Brazylia), Vici Gaming (Chiny), paiN Gaming (Brazylia), Panda Gaming (Chiny). Pierwsza faza została rozegrana w systemie szwajcarskim.

 

Pierwszym co rzuca się w oczy, gdy spojrzy się na zespoły biorące udział, jest nieobecność Astralis. Można powiedzieć, że brak Duńczyków pozwolił nam odpocząć od ich hegemonii i zobaczyć ciekawe spotkania nie kończące się "szybkim 16-0". Początkowo nie zapowiadało się, aby wydarzyły się jakieś niespodzianki, które mogłyby zaszkodzić bukmacherom. Tak również się stało, bowiem pierwszego dnia zwyciężyły drużyny będące faworytami. W niedzielę jednak zdziwiliśmy się po raz pierwszy. MiBR poległo w spotkaniu z Renegades. W poniedziałek ponownie zawiedli Brazylijczycy, lecz tym razem mierzyli się z NRG eSports. FaZe Clan również nie pokazał swoich umiejętności i podobnie jak skład prowadzony przez Gabriela "FALLENA" Toledo poległ z Renegades. Wtorek nie był dobrym dniem dla wcześniej wspomnianego MiBR, gdyż Brazylijczycy w spotkaniu "o życie" nie poradzili sobie z North i pożegnali się z turniejem. Pierwsza faza zakończyła się w środę 03.04.2019 po trzech spotkaniach drużyn z bilansem 2-2 (wygrane-przegrane).

 

Ćwierćfinały rozpoczną się w najbliższy piątek (05.04.2019). Poniżej wszystkie drużyny, którym udało się do nich zakwalifikować:

Fnatic (3-0)

Renegades (3-0)

ENCE eSports (3-1)

Natus Vincere (3-1)

Team Vitality (3-1)

Ninjas in Pyjamas (3-2)

NRG eSports (3-2)

North (3-2)

Iluzjonista, uczeń, gracz, w wolnym czasie redaktor pasjonujący się sceną Counter Strike Global Offensive.

Komentarze

Scroll to top