Counter Strike Poradniki

Bind na jumpthrow w CS2 – Jak go ustawić?

 

W CS2 możemy spotkać wiele nowości, dużo komend do cs2 jest nowych i nie było ich w poprzedniej wersji gry. Wielu graczy zastanawia się czy jest możliwość ustawienia bindu na jumpthrow w cs2. Oczywiście jest taka możliwość! Jumpthrow pomaga rzucać zaawansowane granaty, zarówno smoke jak i flashe. Wymagają one idealnej synchronizacji skoku i rzutu w jednym momencie. Jest to możliwe do osiągnięcia dzięki odpowiedniemu bindowi!

Bind na jumpthrow w CS2 – Poradnik

Aby ustawić bind w Counter Strike 2 należy najpierw wyłączyć grę. Jest to koniecznie, gdyż w kolejnym kroku musimy utworzyć nową konfigurację.

Przejdź do folderu konfiguracyjnego CS2 w swoim systemie. Domyślnie znajduje się on tutaj: „C:\Program Files\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg
Utwórz plik tekstowy (np jumpthrow.cfg) lub po prostu skopiuj inny plik, wklej i zmień jego nazwę na jumpthrow.cfg.
Otwórz wcześniej utworzony plik konfiguracyjny i usuń wszystko co się w nim znajduje. Następnie dodaj do niego konfigurację:
+jump
-attack
-attack2
-jump

Teraz zapisz plik i uruchom Counter-Strike 2. Otwórz konsolę w grze i wpisz komendę bind f „exec jumpthrow”, gdzie f zamień na klawisz, którym się odpalać binda. To wszystko! Bind powinien już działać i możesz go używać.

jumpthrow cs2

Czy jumpthrow w CS2 jest legalny?

Tak! Jumpthrow jest zwykłym bindem i nie możesz za niego otrzymać VAC Bana. Jest również dozwolony na platfromie faceit, więc bez problemów możesz z nim grać i z niego korzystać.

Teraz, gdy bind na jumpthrow jest ustawiony, możesz przetestować go w grze. Weź granat, przytrzymaj lewy przycisk myszy (aby go przygotować do rzutu), a następnie naciśnij wcześniej ustawiony klawisz. Postać powinna automatycznie skoczyć i rzucić granatem. Jumpthrow może być niezwykle przydatny w różnych sytuacjach w grze, ale wymaga praktyki. Sprawdzaj różnye kąty i siły rzutów, aby lepiej zrozumieć, jak bind wpływa na trajektorię granatu.

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top