CS:GO

BIG liderem rankingu, zmiany na podium – Aktualizacja rankingu

Odkąd Astralis zmieniło swoich zawodników to w topce rankingu rozpoczął się „gruntowny remont”! W najnowszej aktualizacji rankingu prowadzenie obejmuje niemiecki zespół BIG – wygrali oni ostatni turniej cs_summit 6 Europe pokonując 3:2 Vitality w finale rozgrywek.

Ranking drużyn CSGO

Oprócz zmiany na fotelu lidera wystąpiła ona jeszcze na ostatnim szczeblu podium – Evil Geniuses po wygraniu wszystkich meczów podczas Amerykańskiej edycji cs_summit 6 awansowało z 8 na 3 miejsce. Druga pozycja została zachowana bez zmian przez Vitality.

Poza podium wypadło Natus Vincere, które także ostatnio zwyciężyło turniej w swoim rejonie – WePlay! Clutch Island, jednak z racji słabszych przeciwników otrzymali oni mniej punktów. Po wygranej awansowali na pierwszą pozycję, jednak po tygodniu braku oficjalnych meczów wypadli poza podium na czwarte miejsce.

Jeśli interesujesz się gamblingiem w internecie to sprawdź koniecznie ofertę najlepszych kasyn na polskakasyno.com/darmowe-spiny/bez-depozytu/.

Ranking Polskich drużyn CSGO

Jeśli chodzi o Polskę to najwyżej notowane jest AGO, które zdołało awansować na 43 miejsce. Drugie PACT jest blisko jastrzębi i zajmuje 46 pozycje. Trzecie aktualnie na Polskiej scenie Illuminar zaliczyło lekki awans i znajdują się aktualnie na 54 miejscu.

18 letni uczeń technikum informatycznego z rozszerzeniem gier komputerowych. Pasjonat esportu i wszelkich eventów. W wolnych chwilach tworzy swój kanał na YouTube oraz realizuje swoje pasje :)