Biznes

Betcris już na rynku! Najlepszy bukmacher pod esport?

 

Rynek zakładów bukmacherskich nie znosi próżni, dlatego też nic dziwnego, że praktycznie co kilka miesięcy pojawia się nowy operator. Tym razem nagłówki w mediach, które piszą na tematy zakładów sportowych, skradł Betcris. Firma o zagranicznym kapitale ma zamiar powalczyć o czołowe lokaty w branży. Jakie są opinie na temat tego bukmachera po starcie?

Betcris już na rynku!

Na rynku zakładów bukmacherskich pojawiła się firma Betcris, która do tej pory była znana głównie w Ameryce Północnej i Środkowej. To właśnie tam rozpoczęła się działalność tego operatora. Co ciekawe, Betcris swoje doświadczenie buduje od 1985 roku, czyli siedem lat wcześniej niż najstarszy z polskich legalnych bukmacherów. Rosnąca liczba podmiotów bukmacherskich to dobra wiadomość dla graczy, którzy nie tylko otrzymają większy wybór, ale również nowe bonusy powitalne do wykorzystania.

Polski rynek zakładów bukmacherskich jest zdominowany przez STS, a także Fortunę, które dzielą pomiędzy sobą największy kawałek tortu. Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że w ostatnich latach mieliśmy do czynienia z wejściami kilku ciekawych podmiotów na rynek, które bazowały na zagranicznym kapitale i doświadczeniu. Właśnie takie ambicje będzie miał również Betcris, który z pewnością postara się pozyskać część klientów od największych firm.

Legalny bukmacher Betcris

Podstawową informację, którą trzeba omówić w przypadku Betcris, jest fakt, że jest to legalny bukmacher. Taka wiadomość powinna być kluczowa dla graczy, ponieważ w naszym kraju możliwe jest obstawianie tylko u podmiotów, które otrzymały licencję od Ministerstwa Finansów. Dzięki temu gracze mają pewność, że zawierają zakłady zgodnie z prawem i swoim działaniem nie narażają się na konsekwencje prawne. Przypomnę, że granie u nielegalnych bukmacherów może skończyć się karami finansowymi oraz problemami z prawem.

Wejście ustawy hazardowej znacząco wpłynęło na rozwój polskiego rynku zakładów bukmacherskich. Od 2017 roku w Polsce można grać tylko u legalnych bukmacherów, a do tego grona dołączył Betcris Zakłady Bukmacherskie, który odkupił licencję Ministerstwa Finansów na udzielanie i przyjmowanie zakładów wzajemnych w kanale online od firmy Mr BET.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać licencję? Przede wszystkim konieczne jest posiadanie siedziby na terenie naszego kraju. Nowy bukmacher, który dąży do uzyskania licencji, nie może być wpisany do Rejestru Domen Zakazanych, a także musi przestrzegać obowiązującego w Polsce prawa.

W związku ze spełnieniem powyższych zasad – mogę z pełnym przekonaniem napisać, że Betcris jest legalnym bukmacherem.

Betcris – czy warto się zarejestrować?

Wejście Betcris na polski rynek zakładów bukmacherskich wzbudziło spore zainteresowanie, szczególnie wśród osób, które regularnie śledzą tematykę tej branży. Mowa o jednym z czołowych operatorów na świecie, który postara się podbić polski rynek. Taka wiadomość to z pewnością doskonała informacja dla graczy, którzy na rosnącej konkurencji mogą tylko zyskać.

Rejestracja w Betcris jest bardzo prosta, ponieważ już na starcie masz dwie możliwości. Pierwszą z nich jest klasyczny formularz, w którym zakładasz pełne konto, podajesz kluczowe dane osobowe, dodajesz również skany istotnych dokumentów, jak dowód osobisty. Opcją numer dwa jest szybka rejestracja, czyli bardzo popularna w ostatnim czasie możliwość. Gracze w tym przypadku mogą założyć konto tymczasowe bez konieczności przesyłania skanów lub kopii dowodu osobistego. Poza tym szybka rejestracja, jak sama nazwa wskazuje, pozwala na założenie konta nawet w minutę. Właśnie tyle czasu będziesz potrzebował, aby rozpocząć grę w Betcris.

Rejestracja w Betcris jest łatwa i nie powinna sprawić większych problemów. Oprócz tego warto poruszyć kolejne elementy bukmachera, które pozytywnie wpływają na jego opinie.

Bonusy bukmacherskie w Betcris?

Oprócz miana legalnego bukmachera kluczową informacją dla graczy, którzy dowiadują się o nowym operatorze, jest sekcja promocji. Co możesz otrzymać od Betcris za założenie konta? Na start ten bukmacher proponuje swoim graczom freebet, czyli popularny darmowy zakład, z którego będziesz mógł skorzystać po spełnieniu określonych warunków. Oprócz tego dostępne są promocje okolicznościowe. Ważną informacją dla graczy jest z pewnością fakt, że na ten moment Betcris nie posiada w swojej ofercie zakładu bez ryzyka, czy też bonusu od depozytu w ramach oferty powitalnej. Więcej na ten temat przeczytasz na stronie zakładów bukmacherskich Betcris.

Oferta zakładów bukmacherskich

Kolejnym elementem, na który trzeba zwrócić uwagę przy okazji wejścia na rynek nowego bukmachera, jest oferta zakładów. Większość nowych operatorów koncentruje się na rynku piłkarskim, ponieważ właśnie w tym sektorze generowane jest największe zainteresowanie wśród graczy, nie tylko w Polsce, ale w wielu innych krajach.

Zakłady bukmacherskie na Ekstraklasę, występy reprezentacji Polski, czy też rozgrywki Ligi Mistrzów, Ligi Europy i pozostałe czołowe ligi zagraniczne, to obecnie podstawa dla każdego bukmachera, który chce podbić serca nowych klientów. Można powiedzieć, że bez solidnej oferty piłkarskiej ani rusz, dlatego też nic dziwnego, że Betcris postawił na bardzo ciekawą sekcję piłki nożnej, to jednak nie znaczy, że zapomniał o innych dyscyplinach. Esport, tenis, koszykówka, siatkówka – to wszystko sporty, w których oferta tego bukmachera stoi na topowym poziomie. Na ten moment nie wiadomo, jak będzie wyglądać sekcja propozycji na skoki narciarskie, czyli zimowy sport narodowy w naszym kraju, można jednak zakładać, że będzie stała na wysokim poziomie.

Trzeba przyznać, że Betcris zadbał o rynek piłkarski, jednak to, co rzuca się na pierwszy rzut oka, to topowa oferta zakładów bukmacherskich na esport, co wcale nie jest często spotykaną praktyką w naszym kraju. Esport w ostatnich latach znacząco się rozwinął, dlatego też nic dziwnego, że bukmacherzy reagują na olbrzymie zainteresowanie wśród użytkowników. Betcris ma dla swoich graczy nawet promocję darmowego zakładu na esport, która powinna przyciągnąć uwagę wielu użytkowników zainteresowanych tym sektorem zakładów sportowych.

League of Legends | Counter Strike | Dota 2 | Overwatch | Starcraft | Valorant

Wśród najpopularniejszych gier esportowych trzeba wymienić: CS:GO, Dota 2, League of Legends. Zakłady na każdy z tych tytułów i wszystkie najważniejsze imprezy znajdziesz na stronie głównej bukmachera Betcris. Co więcej, nie są to tylko podstawowe opcje, ale większość spotkań ma ponad kilkadziesiąt rozszerzeń, co pozwala na bardzo duży wybór i wiele możliwości w analizie typów.

Dodatkowo w zakładce esport możesz oglądać transmisje z najważniejszych wydarzeń z LoL/Counter Strike’a. Znajdziesz tam możliwość odtworzenia konkretnego wydarzenia poprzez Twitch.

Transmisje z League of Legends I Counter Strike’a są dostępne na Betcris!

Już po wejściu Betcris na rynek pojawiło się wiele opinii, że pod kątem oferty na esport, ten bukmacher z miejsca może pokonać wszystkich pozostałych operatorów. Na więcej wniosków na ten temat trzeba poczekać, jednak z perspektywy gracza, którego interesuje ta tematyka, mogę stwierdzić, że esport w Betcris stoi na najwyższym poziomie.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów. Obstawianie zakładów wzajemnych jest możliwe po ukończeniu 18 lat.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.betcris.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 19.12.2019 r. o nr PS4.6831.1.2019.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego na UAM i fan piłki nożnej!

Komentarze

Scroll to top