Gry

Barbarian Simulator – Walcz przeciwko Imperium Rzymskiemu!

 

Witaj, Barbarzyńco!

Przedstawiamy grę Barbarian Simulator – tytuł pełen akcji o przepełnionym rządzą zemsty barbarzyńcy, walczącym przeciwko Imperium Rzymskiemu.

Zapytasz, z czego jesteśmy dumni? Przede wszystkim z systemu walki, jaki udało nam się opracować. Dzięki niemu gracze mogą podejść do każdego pojedynku zupełnie inaczej, dostosowując swój styl gry zarówno do swoich potrzeb, jak i do danej sytuacji. Najlepiej jednak, abyś rzucił okiem na kartę Steam, a z przyszłości sam sprawdził, jak nasz system działa w praktyce!

Barbarian Simulator

Ale to nie wszystko! Podczas projektowania Barbarian Simulator postawiliśmy na swobodę. Gracze podczas zabawy mogą ulepszać bronie, tworzyć pułapki, a nawet zmieniać wygląd swojego bohatera. Mamy nadzieję, że dzięki temu jeszcze łatwiej będzie im się wkręcić w historię przedstawioną w grze!

Barbarian Simulator to gra akcji, w której wcielasz się w wojownika walczącego w powstaniu przeciwko Rzymskiemu Imperium. Wykorzystaj wszystkie umiejętności nabyte na wojennej ścieżce i zadaj potężny cios zastępom Cezara.

Barbarian Simulator

Wciel się w rolę samotnego barbarzyńcy wychowanego przez wojnę. Twoja wioska została spalona do cna, a proch rodziny i przyjaciół rozwiał wiatr. Teraz podróżujesz po Cesarstwie Rzymskim przepełniony rządzą zemsty i niszczysz wszelkie posterunki Rzymian jakie wpadną twoje ręce, ratując tym samym lokalnych mieszkańców, odbijając ich ziemie.

Komentarze

Scroll to top