Inne

Automaty Microgaming

Microgaming jest obecnie jednym z największych producentów automatów do gier i innych rodzajów hazardu w kasynach online. Firma ta działa od 1994 roku i przez cały czas zdołała wydać ponad 1000 różnych gier, z których większość cieszy się dużą popularnością wśród graczy, większość kasyn online na stronie casinoonline777.pl oferuje automaty tego twórcy. Więcej szczegółów o przyczynach tego sukcesu, a także o najlepszych maszynach producenta i ich cechach, rozważymy poniżej.

Jak wspomniano powyżej, monitorowany dostawca wydał już ponad 1000 automatów do gier. Wszystkie są absolutnie wyjątkowe i posiadają wiele charakterystycznych cech, które przejawiają się przede wszystkim w takich parametrach jak:

 • prawdopodobieństwo obstawienia (współczynnik RTP);
 • fabuła gry;
 • konstrukcja maszyny i jej symbole;
 • liczba linii wygrywających;
 • dodatki bonusowe;
 • mnożniki stawek.

Ponadto istnieją inne charakterystyczne cechy różnych automatów do gier firmy Microgaming. Każdy może dowiedzieć się o nich więcej, uruchamiając automat w trybie testowym za pomocą przycisku „Demo”. Ponadto ten tryb działa bez żadnych inwestycji i rejestracji.

Cechy automatów Microgaming

Pomimo tego, że każda maszyna prezentowanego producenta ma wiele różnic, zawsze można znaleźć między nimi wspólne cechy. Na przykład wszystkie gry firmy Microgaming słyną z tego, że działają bez żadnych zawieszeń i błędów. Ponadto wszystkie ich automaty wideo mają następujące funkcje:

 • dostępność trybu darmowego (dowolny slot firmy można zawsze przetestować poprzez wersję demo);
 • opcje bonusowe (wszystkie automaty mają co najmniej jeden bonus z dodatkowymi wygranymi);
 • duże mnożniki zakładu;
 • nowoczesna grafika.

Również osobliwości automatów Microgaming obejmują fakt, że są one umieszczane tylko na licencjonowanych portalach hazardowych. Tym samym grając na automatach monitorowanego dostawcy możesz być pewien, że będziesz mógł wypłacić otrzymane wygrane. Aby zwiększyć szanse na otrzymanie nagród pieniężnych, zalecamy wybranie najpopularniejszego automatu do gry, który omówimy bardziej szczegółowo poniżej.

Popularne automaty Microgaming

Do tej pory monitorowany producent posiada ponad 1000 różnych maszyn. Ponadto firma regularnie wydaje nowe automaty wideo. Należy jednak zauważyć, że nie wszystkie z nich można nazwać dochodowymi. Dlatego jeśli chcesz zdobyć jak najwięcej wygranych, musisz wybrać najbardziej dochodowe automaty, które obejmują gry takie jak:

 1. Nieśmiertelny romans. Popularny automat wideo wampirów z wysoką stopą zwrotu 96,86%.
 2. Jurassic World. Maszyna oparta na słynnym filmie Jurassic Park. Charakteryzuje się piękną grafiką, ciekawymi bonusami i wysokim zwrotem na poziomie 97%.
 3. Legend Of Olympus. Gra z fabułą opartą na mitach starożytnej Grecji. Posiada nowoczesny design, oryginalne bonusy i zwrot 95,47%.
 4. Book of Oz. Automat o czarowniku z Oz. Oferuje dość wysoki zwrot w wysokości 96,31% i dość hojne premie.

Wszystkie prezentowane automaty są uważane przez Microgaming za najbardziej dochodowe. Należy jednak zauważyć, że omawiany producent ma inne automaty do gier, które mogą przynosić dobre wygrane. Dość często można je znaleźć na stronach kasyn w specjalnych sekcjach „Popularne” lub „TOP”. Ponadto możesz się o nich dowiedzieć ze specjalnych kolekcji dostępnych w Internecie.

Komentarze

Scroll to top