Inne

Assassin’s Creed Valhalla – Podczas majowego odcinka Inside Xbox udostępniono zwiastun z rozgrywką

 

Dziś, podczas majowego odcinka programu Inside Xbox, firma Ubisoft ogłosiła, że Assassin’s Creed® Valhalla, kolejna odsłona serii Assassin’s Creed, będzie w pełni wykorzystywała technologie konsol następnej generacji, w tym Xbox Series X firmy Microsoft. W udostępnionym dziś zwiastunie, gracze mogą również zerknąć na rozgrywkę z Assassin’s Creed Valhalla.

„Jako producenci, zawsze z chęcią pracujemy z nowym sprzętem, ponieważ dzięki temu możemy lepiej wyrazić swoją kreatywną wizję. Seria Assassin’s Creed zawsze korzystała z najnowszych technologii i realizowała potencjał nowych konsol, aby dostarczyć jak najbardziej realistyczne wrażenia. Z przyjemnością będziemy blisko współpracować z firmą Microsoft, aby stworzyć jak najlepszą wersję Assassin’s Creed Valhalla na Xbox Series X” powiedział Ashraf Ismail, dyrektor kreatywny Assassin’s Creed Valhalla.

Assassin’s Creed Valhalla w pełni wykorzysta rozszerzone możliwości graficzne Xbox Series X i da graczom możliwość odkrycia otwartego świata w Norwegii i Anglii z niezwykłą szczegółowością. Dodatkowo, Assassin’s Creed Valhalla skorzysta z szybszych czasów wczytywania.

Wreszcie, Assassin’s Creed Valhalla używać będzie technologii Smart Delivery, dzięki czemu gracze będą mogli kupić grę tylko raz i zagrać na Xbox One lub Xbox Series X, kiedy obie konsole i obie wersje gry będą dostępne w sprzedaży. 

Wyprodukowane przez twórców Assassin’s Creed® IV Black Flag® i Assassin’s Creed® Origins, Ubisoft Montreal*, Assassin’s Creed Valhalla zaprosi graczy do przeżycia sagi Eivora, zaciekłego wikińskiego łupieżcy, wychowanego na opowieściach o bitwach i chwale. Zapewniająca urzekającą wikińską rozgrywkę, gra przeniesie graczy do dynamicznego i przepięknego otwartego świata, którego tłem będą brutalne mroczne wieki Anglii. W Assassin’s Creed Valhalla gracze będą mogli wykorzystać nowe funkcje, takie jak najazdy, rozbudowę osady, przejmowanie władzy i rozszerzanie wpływów.

Assassin’s Creed Valhalla zostanie wydane na całym świecie w okresie bożonarodzeniowym roku 2020, na Xbox Series X, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4, Stadia i Windows PC, wyłącznie w Epic Games Store i Ubisoft Store. Gra będzie także dostępna w UPLAY+**, usłudze subskrypcyjnej Ubisoft.

Fani, którzy zamówią Assassin’s Creed Valhalla przed premierą***, otrzymają w dniu premiery dodatkową misję, Droga berserkera, w której dołączą do legendarnego skandynawskiego berserkera, żądnego zemsty.

Więcej informacji na temat Assassin’s Creed znaleźć można tutaj: assassinscreed.com

Najnowsze informacje o Assassin’s Creed Valhalla i innych grach Ubisoft znaleźć można pod adresem news.ubisoft.com

Komentarze

Scroll to top