Dołącz do naszej społeczności!

Mateusz Łubik

Mateusz ŁubikMarcin "Selfie" Wolski zostaje wykupiony z Phoenix1 do Cloud9! Wraz z nim dołaczają Licorice i Wiggily. Jesteście ciekawi jak wygląda oświadczenie C9? Do całego odsyłam Was do oficjalnego bloga Cloud9, ale co piszą o  przedstawie Wam już teraz! A oto co amerykańska organizacja sądzi o Marcinie :

 Selfie brings a wealth of experience from his time with Misfits and Schalke04, including an undefeated regular season with Schalke04 in the 2017 EUCS Spring Split.

Selfie wnosi doświadczenie z Misfits i Schalke04, włączając niepokonany regularny sezon (bez play-offów) z Schalke04 w 2017 EUCS Spring Split. Nie wiadomo narazie gdzie dokładnie będzie za to grał - Czy będzie to podstawowy skład, czy jako sub, czy może akademia. Patrząć na aktualny stan C9, jestem w stanie powiedzieć, że prawie napewno będzie grał w akademii, która powstanie w nowym systemie franczyzowym, mimo, że C9 już taką posiadała. Kiedyś grały tam takie gwiazdy jak Hai i Lemonnation


 

Dla przypomnienia : Marcin "Selfie" Wolski jest polskim midlaner'em z bogatą historią z lig poniżej LCS. Grał w EU CS w pamiętnym splicie Schalke 04, podczas którego zostali niepokonani w regularnych rozrywkach, by ostatecznie przegrać w play-offach. W summer splicie grał pod banderą Tempo Storm w NA CS, gdzie w półfinale przegrali na Gold Coin United. Jest znany ze swojego Yasuo, gdzie w Challengerze ma 80% winratio, z KDA ponad 3.0! Do tego grał także w : Misfits, Szef+6, H2K, Echo Fox i MeetYourMakers. 


Proponowane posty:


League of Legends

MSI 2019 - dzień pierwszy playinów w skrócie


League of Legends

Co stało się w półfinale LEC? fnatic 1-3 Origen


League of Legends

Illuminar Gaming na ESL Clash of Nations!


SPONSOROWANE

Udostępnij post: