NAZWA ROBOCZA TRIUMFUJE W GDAŃSKU! ŁOMŻA ZERO ESPORT TOUR PONOWNIE ZACHWYCA!

W wielkim finale zmierzyły się ze sobą Vexon Team oraz Nazwa Robocza. Warto wspomnieć, iż druga z wymienionych drużyn nie przegrała ani jednej mapy do finału! Pojedynek zapowiadał się naprawdę ciekawie i faktycznie był spotkaniem na bardzo wysokim poziomie.

Pierwszą mapą w tym pojedynku zostało de_overpass. Nazwa Robocza czuła się na owej lokacji nadzwyczaj swobodnie i udowodniła swoją wyższość nad rywalem dominując przez całe spotkanie. Gracze niepokonanego zespołu prezentowali się świetnie, a ich zagrania były godne światowej czołówki. De_overpass zakończył się wynikiem 16-5 dla Nazwy Roboczej, a Team Vexon musiało wrócić na dobre tory podczas krótkiej przerwy międzymapowej.

Drugą mapą zostało de_inferno. Rundę pistoletową zgarnęła Nazwa Robocza, aby następnie zdobyć kolejne oczko. Vexon Team na szczęście dla widzów obudziło się po niefortunnym początku i ostatecznie wygrało pierwszą połowę wynikiem 11-4. Druga część piekielnej mapy była uwieńczeniem poprzedniej połówki, a Vexon Team podbiło Inferno pozwalając Nazwie Roboczej zgarnąć tylko pięć rund na drugiej mapie.

Trzecią i ostatnią mapą wielkiego finału zostało taktyczne de_train. Po stronie antyterrorystów rozpoczęło Vexon Team, które sięgnęło po „pistoletówkę” i trzy następne rundy. Ostatecznie pierwsza połowa skończyła się korzystnym wynikiem dla Nazwy Roboczej, bowiem zawodnicy owej drużyny zdobyli aż sześć rund po trudniejszej stronie! Druga połowa zapowiadała się równie wyrównanie co pierwsza, lecz Nazwa Robocza pozwoliła odebrać sobie tylko trzy oczka i ostatecznie wygrała cały turniej. GRATULACJE!

Spotkanie finałowe było arcyciekawym pojedynkiem, który zaowocował w mnóstwo „skillowych” akcji oraz taktyk. Widzowie oglądający ten mecz na żywo oraz przed ekranami swoich komputerów, bądź telefonów mogą być naprawdę zadowoleni, bowiem ten trzymapowy pojedynek był kwintesencją całego turnieju. Z tego miejsca możemy pogratulować wszystkim zawodnikom, a zwłaszcza zwycięzcom, czyli graczom Nazwy Roboczej!

Iluzjonista, uczeń, gracz, w wolnym czasie redaktor pasjonujący się sceną Counter Strike Global Offensive.