Vexon Team vs Team Overules. Poznaliśmy przeciwników Salvadores!

Pierwszą mapą tego spotkania był de_dust2 wybrany przez ekipę Overules, która rozpoczęła całe spotkanie po stronie terrorystów. Pistoletówka wpadła na ich konto po wygranym clutchu 1 na 1 przez ogoona_ z Vadero! Ale antyterroryści postanowili skrócić Longa w rundzie numer 2 i dzięki temu wyrównali. Kolejna runda również wpadła na konto Vexon Teamu. Od tego momentu gracze Team Overules całkowicie przejęli inicjatywę i pewnie wygrali pierwszą połowę wynikiem 10:5. Druga pistoletówka również wpadła na ich konto i na tablicy wyników widniał wynik 11:5. Antyterroryści wygrali kolejną rundę, ale w tym momencie gracze Vexon Teamu zaczęli odrabiać straty. Po chwili Team Overules prowadził już tylko 12:9. Antyterrorystom wygrali kolejną rundę, ale Vexon Team ponownie przejął inicjatywę i wyszedł na prowadzenie 14:13. Strona broniąca zdołała wyrównać, ale terroryści nie dali sobie wyrwać tego zwycięstwa i wygrali całą mapę 16:14.

Drugą mapą było de_inferno wybrane przez ekipę Vexon Teamu i to właśnie oni rozpoczęli po stronie broniącej. Pistoletówka była pogromem graczy Teamu Overules, którzy nie dali rady zabić nawet jednego przeciwnika. Kolejne trzy rundy również wpadły na konto antyterrorystów. Jednak gracze Teamu Overules obudzili się i zniwelowali przewagę przeciwników do jednej rundy. Od tego momentu Vexon Team ponownie przejął inicjatywę i epwnie wygrał pierwszą połowę wynikiem 11:4. Druga pistoletówka została wygrana przez Team Overules, tak samo jak kolejne dwie rundy. Zawodnikom Vexon Teamu udało się wygrać jedną rundę, ale kolejne cztery zostały zdominowane przez antyterrorystów. Terorryści wygrali kolejne dwie rundy, ale od tej pory gracze Team Overules nie oddali już żadnej rundy i wygrali całą mapę 16:14.

Decydującą mapą był de_nuke. Vexon Team rozpoczął po trudniejszej stronie, czyli terrorystów, ale mimo to wygrali dwie rundy początkowe rundy. Team Overules odpowiedział kolejną wygraną rundą, ale terroryści ponownie wygrali dwie partie. Antyterroryści wygrali jeszcze jedną rundę, ale od tej pory Vexon Team zaczął dominować. Terroryści pewnie wygrali pierwszą połowę wynikiem 10:5. Druga pistoletówka również wpadła na ich konto i od tej pory stopniowo powiększali swoją przewagę. Zawodnicy Team Overules nie zamierzali oddać łatwo całej mapy. Udało im się wygrać dwie rundy, ale i tak przegrywali 7:14. Ostatnie dwie rundy były czystą formalnością dla graczy Vexon Team, którzy wygrali cały mecz 2:1 i zagrają z ekipą Salvadores o awans do finału, w którym czeka już drużyna Nazwa Robocza!

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.