Dołącz do naszej społeczności!

Grzegorz Stefański

Grzegorz StefańskiZakończył się kolejny weekend zmagań o awans do Hearthstone Masters Tour w Bukareszcie. Po 4 tygodniach rywalizacji aż 6 Polaków wywalczyło sobie udział w październikowym turnieju. W minioną sobotę w kwalifikacjach numer 53 sztuka ta udała się J4kubbowi, który grając Conjurer Magem w pojedynku ćwierćfinałowym pokonał gracza o nicku FrKakTyCmst (grającego Mech Hunterem), w półfinale okazał się lepszym od DeadDrawa (grającego Shirvallah Paladinem) i tym samym zapewnił sobie awans do turnieju w Bukareszcie!

 

Jednak nie był to jedyny z naszych reprezentantów, który w ten weekend walczył w Top 8 o awans. W kwalifikacjach numer 51 Moluk, grając Secret Hunterem awansował do top 8, ale w ćwierćfinale musiał uznać wyższość Dergacheva, który ten turniej rozgrywał Mech Hunterem.

 

Zaś w turniejach numer 50 i 59, do najlepszej 8 dwukrotnie awansował Xeno (w obydwu turniejach grał Token Druidem), ale niestety w obydwu ćwierćfinałach uległ rywalom, grającym Tempo Rougiem i Bomb Warriorem. Warto przypomnieć, że gracz który sześciokrotnie uplasuje się w Top 8, również ma zapewniony awans do Hearthstone Masters Tour w Bukareszcie. Xeno już po raz czwarty znalazł się w najlepszej 8!!

 

Źródło: battlefy.com


Proponowane posty:


Hearthstone

Aktualizacja gry - 3.06.2019


Hearthstone

Kolejni Polacy z awansem do Hearthstone Masters Tour!


Hearthstone

Uczestnik Ligi Grandmaster zbanowany!


SPONSOROWANE

Udostępnij post: