Counter Strike

POZNALIŚMY ZWYCIĘZCĘ AZJATYCKIEGO MINORA!

MVP PK vs. AVANT

Pierwszą mapę wybrało AVANT, był to Dust 2. Pierwsze cztery rundy wpadły na konto MVP, natomiast kolejne dziewięć należało do AVANT. Ostatnie dwie zdobyli Koreańczycy. Po pierwszej połowie Australijczycy prowadzili 9:6. Po zmianie stron pierwsze sześć oczek zgarnęło MVP, ich rywale odpowiedzieli zdobywając tylko jedną rundę. Na ostatnie pięć rund cztery przypadły Koreańczykom, co pozwoliło im wygrać pierwsza mapę 16:11.

Jako drugą mapę drużyna z Korei, było to Inferno. To właśnie drużyna wybierająca świetnie zaczęła drugą mapę wygrywając pierwsze siedem rund. Odpowiedzą AVANT, było wygranie trzech rund. Z ostatnich pięciu rund, MVP zgarnęło trzy, a ich rywale dwie. Pierwszą połowę wygrali Koreańczycy wynikiem 10:5. Po raz kolejny pierwsze rundy (tym razem cztery) wpadły na konto MVP. Australijczycy starali się wrócić do spotkania, ale następne trzy rundy wygrali Koreańczycy. Ostatnią mapę tego spotkania MVP wygrało 16:9 zabezpieczając serię wynikiem 2:0 i odsyłając do domu AVANT, które zajęło 4. miejsce. Koreańczyków czeka spotkanie z przegranym meczu Grayhound vs. TYLOO

Grayhound vs. TYLOO

Jako pierwszą mapę TYLOO wybrało Inferno, lecz to Grayhound jako pierwsze zaczęło zdobywanie punktów, od wygrania pierwszych trzech rund. Chińczycy odpowiedzi tym samym, następne piec na sześć rund należało do Australijczyków. Ostatnie trzy rundy do swojego konta dopisało TYLOO. Po pierwszej połowie – 8:7 dla TYLOO. Druga część spotkania zaczęła się zdobycia rundy pistoletowej przez Grayhound, następnie Chińczycy zdobyli następnie siedem na osiem rund. Ostatnie sześć rund zdobyli Australijczycy, wygrywając pierwszą mapę wynikiem 16:14.

Jako drugą mapę Grayhound wybrało Dusta 2 i o dziwo zdobyli oni tylko rundę pistoletową, następne czternaście rund zdobyła chińska drużna. Po zmianie stron pierwsze pięć na sześć rund wpadło na konto Australijczyków. Ostatnią rundę zdobyło TYLOO, wygrywając mapę numer dwa wynikiem 16:6.

Mapą decydującą podczas banowania został wybrany Train, którego dobrze zaczęli gracze Grayhound, wygrywając cztery na pięć rund. TYLOO odpowiedziało zdobywając cztery rundy, następnie obie drużyny zdobyły po trzy rundy. Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 8:7 dla chińskiej drużny. Drugą połowę dobrze zaczęli ponownie Australijczycy wyrywając pierwsze trzy na cztery rundy. Następne dwie zdobyli gracze TYLOO, a ich rywale odpowiedzieli wygraniem pięciu rund. Ostatnie cztery należały do Chińczyków – wynik 15:15, dogrywka. Po dłuższej chwili gracze Grayhound wygrali dogrywkę 7:5, mapę 22:20, a serię 2:1. Jutro TYLOO zmierz się MVP PK o slota w Głównych Kwalifikacjach do Majora, przegrany zagra w Play-in. Grayhound wygraniem powyższej serii wygrało Azjatyckiego Minora zgarniając 30.000$ oraz slota w Głównych Kwalifikacjach do Majora!

Jutro czeka nas ostatni mecz Azjatyckiego Minora o 14:00 MVP PK zagra z TYLOO