Dołącz do naszej społeczności!

Jan Chocianowski

Jan ChocianowskiNa taką wiadomość czekało wiele fanów esportowej sceny! Illuminar Gaming wraca dzisiaj do CS:GO, zatrudniając były skład x-kom team.

Jeszcze do niedawna reprezentująca x-kom team ekipa Pawła "innocenta" Mocka oficjalnie dołączyła dzisiaj w szeregi Illuminar Gaming. Zespół, którego problemy rozpoczęły się w ostatni piątek, potrzebował zaledwie tygodnia na znalezienie nowego domu. Z dniem 5 lipca rozpoczynają bowiem grę pod szyldem znanej przede wszystkim fanom LoL'a organizacji.  

Na temat nowych zawodników w szeregach Illuminar wypowiedział się Fryderyk "Veggie" Kozioł, Head of Esports zespołu:
"Illuminar wita w swoich szeregach pięciu zmotywowanych kozaków gotowych pójść za sobą w ogień. Esport to dynamiczna branża i trzeba umieć podejmować błyskawiczne decyzje. Ta o współpracy z chłopakami była odpowiedzią na szansę stworzenia czegoś nowego, ale wpisującego się w DNA naszej organizacji. Liczymy, że razem z piątką graczy przepełnionych ambicją, chęcią walki i odwagą, uda nam się stworzyć wyjątkowy projekt. W najbliższym czasie będziemy pracować nad zaklimatyzowaniem chłopaków w naszej organizacji, bo traktujemy ten projekt długoterminowo i mamy nadzieje, że zostaną z nami na bardzo długo. Ja sam nie mogę doczekać się wspólnego oglądania meczów CS:GO i mam nadzieje, że podobnie będzie z fanami Illuminar."

W ten sposób byli gracze x-kom team utrzymali także miejsce na finałach Games Clash Masters i będą mieli szansę zmierzyć się tam m.in. zespołem ich byłych pracodawców, x-kom AGO.


Proponowane posty:


Counter Strike

EPICKI Comeback Astralis i... przegrana w dogrywce!


Counter Strike

Co oferuje aktualizacja BETA CS:GO 21.03?


Counter Strike

GLA1VE 8 GRACZEM 2018 ROKU WG. RANKINGU HLTV


SPONSOROWANE

Udostępnij post: