Dołącz do naszej społeczności!

Konrad Rychlik

Konrad Rychlik 

Finał EPICENTER już za nami, a to oznacza kolejny tydzień i następną aktualizację rankingu HLTV.org. Co się zmieniło? Kto awansował, a kto spadł?

Przede wszystkim ranking z trzydziestego dnia października to dobra informacja dla fanów polskich zespołów. Po ostatniej aktualizacji wracamy do trzech zespołów w czołowej trzydziestce zestawienia. To za sprawą awansu Kinguin o 4 miejsca, dzięki czemu plasują się teraz na 29. miejscu. To nie jedyny awans rodzimych drużyn - w ślady Kinguin podążyło AGO Gaming, które wskoczyło o dwa oczka wyżej, tym samym zbliżając się do TOP20 klasyfikacji HLTV. 

Z awansu cieszyć się także mogą fani Virtus.pro - najlepszy polski zespół wraca do TOP10 awansując o 7 pozycji, tym samym plasując się na szóstym miejscu. To za sprawą świetnej dyspozycji podczas ostatniej edycji EPICENTER, gdzie w finale ulegli SK Gaming 2:3. To także oznacza, że brazylijska formacja wraca na pierwsze miejsce w światowym zestawieniu. 

Także PRIDE krąży w okolicach 30. miejsca - czy to oznacza, że wkrótce w publikowanym rankingu zobaczymy 4 polskie drużyny?


Proponowane posty:


Counter Strike

STS sponsorem polskiej transmisji 31. sezonu ESEA Mountain Dew League!


Counter Strike

VIRTUS.PRO POKONUJE FAZE CLAN! ZA TAKIMI VIRTUSAMI TĘSKNILIŚMY!


Counter Strike

Znamy skład Cloud9 na Majora!


SPONSOROWANE

Udostępnij post: