Dołącz do naszej społeczności!

Mateusz Łubik

Mateusz Łubik27 letni Neil "Pr0lly" Hammad którego chyba tutaj nikomu nie trzeba przedstawiać, ma wrócić do swojego rodzimego kraju. Jak podaje ESPN pochodzący z Atlanty trener H2K ma odejść od H2K i EU LCS by zacząc współpracę za oceanem w drużynie 100 Thieves, która jest zespołem należącym do Cleveland Cavaliers, jako że przepisy NBA nie pozwalają im posiadać drugiej drużyny o takiej samej nazwie. 


Dla przypomnienia : Pr0lly był kiedyś zawodnikiem w NA LCS, grając w takich zespołach jak Velocity eSports, compLexity Gaming, a wkońcu w compLexity.Black. Jako ciekawostka można dodać, że na początku swojej kariery posiadał nick prollyracist, aż w końcu komentator NA LCS Phreak sprawił, że uciął połowę nick'u do samego "Pr0lly" i tak zostało do dzisiaj. Mimo, że jako gracz nie udało mu się dużo osiągnąć, na pewno zrobił to jako trener - Dołączył do H2K od razu po tym jak drużyna dostała się do EU LCS, a następnie pomógł im uzyskać wiele wysokich pozycji w rozrywkach europejskich, a także 2 występów na mistrzostwach świata i pamiętnym półfinale sprzed roku. Do tego uzyskał także wiele nagród za najlepszego trenera splitu. 


O drużynie 100 Thieves do której ma dołączyć Pr0lly, wiemy niestety niewiele. Skład jest nieznany, z wyjątkiem właśnie - trenera, co też nie zostało jeszcze potwierdzone. Jedyna co wiemy o organizacji to to, że zabezpieczona przez drużynę z NBA Cleveland Cavaliers, jest prowadzona przez dawnego profesjonalnego gracza Call Of Duty - Matthew "Nadeshot" Haag'a. To właśnie przez niego drużyna nazywa się tak, a nie inaczej - 100 Thieves to marka ubrań którą on prowadzi, a także nazwa starego team'u CoD.


Proponowane posty:


League of Legends

Nowy tryb gry w League of Legends?


League of Legends

Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe Worldsów.


League of Legends

Playoffy LEC czas zacząć!


SPONSOROWANE

Udostępnij post: