Dołącz do naszej społeczności!

Bartłomiej Paluch

Bartłomiej PaluchVirtus.pro niestety przegrywa swój pierwszy mecz w ramach zamkniętych kwalifikacji do Europejskiego Minora Berlin Starladder 2019 na mousesports wynikiem 0:2!

 

Zacznijmy od tego, że Virtus.pro nadal ma szansę na awans! Już jutro o godzinie 15:00 rozegrają mecz w drabince przegranych na drużynę GamerLegion, w której gra m.in Scream! Niestety, ale niedźwiedzie nie mogą sobie pozwolić teraz na żaden błąd, w tej chwili przegrany mecz oznacza koniec zamkniętych kwalifikacji i koniec marzeń o dostaniu się na majora w Berline. W przypadku zwycięstwa VP na GamerLegion powalczą na przegranego meczu Optic/Mousesports o wszystko - wygrany zgarnia slota na minora, a przegrany odpada.

 

Znalezione obrazy dla zapytania vegi virtus.pro

 

Wracając do dzisiejszego meczu - pierwszą mapą był Nuke, który został wybrany przez Polaków. Na nuke nie udało się powalczyć, jedynie na początku ugrali klika punktów, później mousesports kontrolowało to spotkanie, włącznie z wygraniem obu rund pistoletowych. VP udało się tylko ugrać pierwszą rundę force i kilka rund z pełnym wyposażeniem - przegrali wynikiem 16 do 6 mimo rozpoczęcia po stronie antyterrorystów.

 

Znalezione obrazy dla zapytania snatchie virtus.pro

 

Druga mapa - train wybrana przez mouse. Spoglądając w statystyki myszek widzieliśmy tylko strach - aktualnie mają oni 100% zwycięstw na tej mapie w ostatnich 3 miesiącach. Virtusi rozpoczęli po stronie terrorystów i oczywiście przegrali pistoletówkę. Mimo to pokazali, że nie są chłopcami do bicia - udało im się nawet wygrać pierwszą połowę z przewagą jednego punktu, bowiem zakończyła się ona wynikiem 8-7 dla Polskiej ekipy. Niestety, ale po raz kolejny VP oddało pistolety - nie wygrali oni żadnych rund pistoletowych w całym spotkaniu. Pomimo to walczyli dzielnie, ale kilka błędów spowodowało zakończenie mapy wynikiem 16:12 i przegraną w całym spotkaniu 0:2

 

Kolejny mecz Virtus.pro przeciwko ekipie GamerLegion już jutro o godzinie 15:00 na kanale twitch IzakOOO.


Proponowane posty:


Counter Strike

NEEX I PATITEK OFICJALNIE W IZAKO BOARS


Counter Strike

SPÓJRZMY W PRZYSZŁOŚĆ, czyli jakie turnieje jeszcze zobaczymy w tym roku!


Counter Strike

Aktualizacja CS:GO - 12/06/2019


SPONSOROWANE

Udostępnij post: