Jesteśmy po pierwszym dniu fazy pucharowej w OAKLAND!

Wyniki? Raczej nie zadziwiły, wygrały faworyzowane zespoły.

Ćwierćfinał

SK Gaming Vs Optic Gaming

Overpass
(13:2; 3:0)
Mapa ta jak zresztą widać po wyniku, bardzo jedno stronna na korzyść SK. Zespół Optic nie miał nic do powiedzenia na tej mapie

Inferno
(9:6; 7:6)
Optic miało już przewagę 9:11, po czym przegrali ostatecznie 12:16, więc co tu dużo mówić. GG.

Statystyki Graczy

Ćwierćfinał #2

Overpass
(9:6; 6:9) (1:4)

Gambit przegrało pierwszą połowę, lecz w drugiej wygrali runde pistoletową, lecz w drugiej rundzie przegrali na force przeciwnika. Wynik zmienił się do 12:7 lecz Gambit zdołało doprowadzić do comebacku, i mecz zakończył się remisem, aby wyłonić zwycięzce potrzebowaliśmy dogrywki. W Dogrywce dominujące okazało sie Gambit które wygrało ją 4 do 1, ustalając wynik pierwszej mapy na 19:16.

Cobblestone
(8:7; 8:4)

Druga mapa w pierwszej połowie okazała się być bardzo wyrównana, dopiero na drugiej mapie Cloud9 zwyciężyło znacząco(16-11), ustajaląc wynik całego meczu na 1-1. O tym kto zostanie zwycięzcą musiała zadecydować mapa 3 którą był Mirage.

Mirage
(8:7; 8:4)

Mirage był bardzo podobny do cooblestone. Scenariusz nie różnił się zbyt dużo i Cloud9 pewnie sięgneło po półfinały.

MECZE PÓŁFINAŁOWE

Obydwa półfinały zapowiadają się znakomicie, albowiem zmierzą się w nich:
20:00|Sk vs NIP
01:50|Faze vs Cloud9

Oby dwa mecze rozgrywane są w systemie BO3.
Przypominam że drużyny walczą o finał w którym zwycięzca zgarnia 125 tysięcy dolarów.

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.