Dołącz do naszej społeczności!

Mateusz Kołodziejczyk

Mateusz KołodziejczykZ przyjemnością ogłaszamy nawiązanie współpracy pomiędzy projektem Łomża Zero Esport Tour, a naszym portalem ESPORTWAY, który dołączył do grona partnerów medialnych nadchodzących wydarzeń.

 

Łomża Zero Esport Tour to projekt, który skupia swoją uwagę na najbardziej obiecujących amatorskich drużynach na polskiej scenie CS:GO. Głównym celem w sezonie 2019 jest wyłonienie najlepszej piątki, która otrzyma profesjonalny kontrakt oraz pierwszorzędne warunki do wchodzenia na wyżyny swoich umiejętności. Sama gra w poszczególnych etapach pozwala już zdobyć cenne doświadczenia w pokazywaniu się na scenie. Wygrani zawodnicy będą pracowali pod okiem ekspertów, którzy umożliwią im postawienie pierwszych kroków w kierunku profesjonalnego esportu, a także pomogą w zarządzaniu swoim wizerunkiem.

 

Będziemy odpowiedzialni za dostarczanie aktualnych informacji o projekcie. Dzięki uprzejmości Organizatorów będziemy mogli również udostępniać relacje z wydarzeń, a nasi eksperci zagoszczą w studiu.


Proponowane posty:


ŁOMŻA ZERO ESPORT TOUR

Gloria Victis awansuje w drabince wygranych Łomża Zero Esport Tour


ŁOMŻA ZERO ESPORT TOUR

ZAPISZ SIĘ DO ŁOMŻA ZERO ESPORT TOUR: POZNAŃ I POCZUJ SIĘ JAK PROFESJONALNY GRACZ!


ŁOMŻA ZERO ESPORT TOUR

ŁOMŻA ZERO ESPORT TOUR- PRZEWODNIK PRAKTYCZNY


SPONSOROWANE

Udostępnij post: