Dołącz do naszej społeczności!

Mateusz Różański

Mateusz RóżańskiNiesamowite wieści dotarły do nas z Katowic, drużyna która rzutem na taśmę przedostała się przez fazę legend zagra w wielkim finale IEM Katowice 2019! Mowa bowiem o fińskim ENCE eSports czyli pogromcy wschodnioeuropejskiej potęgi Natus Vincere!

 

Spotkanie półfinałowe pomiędzy ENCE eSports a Natus Vincere rozpoczęło się w sobotę o godzinie 16:00. Pierwszą mapą w tej potyczce zostało de_train wybrane przez Finów. Oba zespoły prezentowały się świetnie, aczkolwiek w pierwszej połowie lepszy okazał się ukraiński skład. W drugiej części mapy przebudziło się ENCE, które podobnie jak w ćwierćfinale zachowało zimną krew i dzięki temu wygrało mapę 16-14. Drugie w kolei było słynne de_dust2, na którym Ukraińcy zdominowali swojego przeciwnika pozwalając mu na wygranie tylko trzech rund! Trzecią mapą zostało de_mirage. Początkowo to Natus Vincere prezentowało się mocniej, lecz Finowie znów rozegrali genialną końcówkę zajmując tym samym miejsce w wielkim finale!

 

Miejsce w niedzielnym finale zarezerwowała sobie organizacja Astralis. Mecz rozpoczął się na mapie de_overpass, która została wybrana przez Brazylijczyków. Po pierwszej połowie prowadzili Canarinhos wynikiem 9-6. W drugiej części de_overpass Duńczycy wzięli się w garść i ostatecznie wygrali tę mapę 16-14. Drugą mapą w tym spotkaniu zostało de_inferno. Zawodnicy Astralis wygrali pierwszą połowę wynikiem 9-6 po małym „comeback’u” drużyny MiBR. W drugiej części gracze Canarinhos nie zdołali przedrzeć się przez szyki obronne Astralis, co poskutkowało porażką w półfinale. Duńczycy dowiedli, iż są najlepszą drużyną w historii Counter Strike’a, awansując do finału majora drugi raz z rzędu!

 

Półfinały zaowocowały w niesamowicie ciekawe spotkania. Zespół ENCE eSports ponownie udowodnił, iż jego zawodnicy mają nerwy ze stali, natomiast Astralis pokazało swoją potęgę w meczu z MiBR. Mało kto spodziewał się, że ENCE eSports zagra w finale tak prestiżowego turnieju. Możemy mieć jednak pewność, że czeka nas bardzo ciekawe spotkanie finałowe, w którym zawodnicy obu drużyn zagrają o tytuł najlepszego zespołu na świecie i 500.000$! POWODZENIA!Proponowane posty:


IEM KATOWICE 2019

TYTANI ZAWIEDLI! ZNAMY PÓŁFINALISTÓW IEM KATOWICE 2019!


IEM KATOWICE 2019

DARMOWE WEJŚCIE NA IEM, BŁOGOSŁAWIEŃSTWO CZY PRZEKLEŃSTWO


IEM KATOWICE 2019

Poznaliśmy nowe legendy! Kolejny etap IEM Katowice 2019 zakończył się!


SPONSOROWANE

Udostępnij post: