Dołącz do naszej społeczności!

Mateusz Kołodziejczyk

Mateusz KołodziejczykIEM Katowice 2019 to wydarzenie, na którym każdy fan esportu powinien się pojawić. W dniach od 1 do 3 marca uczestnicy tego esportowego święta będą mogli nie tylko śledzić zmagania najlepszych graczy na świecie w Counter Strike: Global Offensive i StarCraft 2, ale także skorzystać z wielu atrakcji w strefie Expo.

 

Szczególnie interesująco zapowiada się oficjalna strefa free-to-play organizatorów całego wydarzenia, czyli ESL. Gracze będą mogli spróbować swoich sił podczas otwartych turniejów w CS:GO. Każdego dnia zorganizowanych zostanie 12 turniejów eliminacyjnych w trybie Deathmatch. Zawodnicy z najlepszymi wynikami w kwalifikacjach zmierzą się w finale dnia o cenne nagrody. Codziennie do zgarnięcia będzie fotel ufundowany przez Pro-Gamer by Yumisu. Dodatkowo, polski producent gamingowych krzeseł dostarczy aż 50 foteli na wyposażenie strefy free-to-play ESL. Zapewnią on wygodę podczas rozgrywek i będzie to także doskonała okazja do przetestowania modeli Maveric oraz Gorgon w warunkach zaciętej esportowej rywalizacji.

 

Gorgon i Maveric to modele stworzone z myślą o profesjonalistach. Gwarantują one wszystko, co istotne w obrotowych fotelach dla graczy – komfort, bezpieczeństwo, wygodę siedzenia oraz oryginalny, atrakcyjny design. Odpowiednio wyprofilowane oparcia i podłokietniki minimalizują do zera dyskomfort związany ze spędzaniem długich godzin w pozycji siedzącej. Warto przy okazji dodać, iż producent tych gamingowych foteli – Pro-Gamer by Yumisu – pracuje nad kolejnymi nowościami w swojej ofercie.


Proponowane posty:


IEM KATOWICE 2019

ENCE ZASKAKUJE NA IEM KATOWICE 2019


IEM KATOWICE 2019

OSTATNIA PROSTA PRZED WYŁONIENIEM NAJLEPSZEJ ÓSEMKI NA IEM KATOWICE 2019


IEM KATOWICE 2019

POLACY WYGRYWAJĄ NA IEM KATOWICE 2019!


SPONSOROWANE

Udostępnij post: